سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش:

جمع آوری کمکهای دانش‌ آموزی در جشن عاطفه ها

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
جمع آوری کمکهای دانش‌ آموزی در جشن عاطفه ها

دانش روز: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش مدرسه را محل تمرین آموزش و یادگیری مهارت‌های زندگی دانست و افزود در جشن عاطفه‌ های سال گذشته، هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک‌ های دانش‌آموزی جمع‌ آوری شد.

به گزارش دانش روز، حسین هژبری در مراسم نمادین جشن عاطفه‌ ها که در دبیرستان شهدای هویزه  منطقه ۷ تهران برگزار شد، اظهار  کرد: مدرسه محل تمرین آموزش و یادگیری مهارت‌های زندگی است و دانش‌آموزان در کنار تحصیل، مهارت‌های اخلاقی و زندگی از جمله کمک به هم‌نوع خود را یاد می‌گیرند.

وی با بیان اینکه سال گذشته ۵۰ هزار پایگاه جشن عاطفه‌ها در مدارس تشکیل شد،اضافه نمود: از این مدارس مبلغ هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کمک‌های دانش‌آموزان جمع‌آوری و در بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت توزیع شد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه عاطفه‌ها، انسانها را تربیت می‌کند و از آنها رزمنده می‌سازند، تصریح کرد: ۵۵۰ هزار دانش‌آموز رزمنده داشتیم که از بین این تعداد ۳۶ هزار نفر شاگرد اول شدند و به شهادت رسیدند.

هژبری ادامه داد: عاطفه و محبت اصلی ترین نشان معصومین (ع) در همه زمینه ها است و امیدواریم مهر و محبت را از آن بزرگواران بیاموزیم تا همیشه سر لوحه عمل ما باشد.

وی با اشاره به دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی گفت: به راستی که این دانش آموزان  پیشانی ادب درمدارس سراسر کشور هستند و وظیفه سلام و احترام  را در مراسم به عهده دارند، لذا باید از اینها تشکر و قدر دانی کرد، البته نباید فعالیت دانش آموزان بسیج و اتحادیه انجمن اسلامی را نادیده گرفت.

هژبری از مسئولین مدرسه هویزه تهران که محل برگزاری نمادین جشن عاطفه‌ها بود، خواست تا عواید و کمک‌های دانش‌آموزان این مدرسه را با حضور یک نماینده از معلمان و یک نماینده از دانش‌آموزان به دست دانش‌آموزان منطقه هویزه در جنوب کشور برسانند .

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
کد خبر : 63841
بازدیدها: 188

پاسخی بگذارید »