چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد

جمع‌آوری ۱۲ میلیارد تومان کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در مدارس

danesheroz اسفند ۲۱, ۱۳۹۱ ۰
جمع‌آوری ۱۲ میلیارد تومان کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در مدارس

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد از جمع آوری ۱۲ میلیارد تومان کمک نقدی از سوی مدارس در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: تمامی این مبالغ صرف دانش آموزان و تهیه لباس عید برای آن ها می شود

سعید ستاری  از استقبال بالای دانش آموزان از جشنواره نیکوکاری خبر داد و گفت: آمارها نشان می‌دهد که تاکنون ۱۲ میلیارد تومان از طریق مدارس با همکاری سازمان دانش آموزی و  انجمن اولیا و مربیان جمع آوری شده است که تمامی این مبالغ صرف دانش آموزان و تهیه لباس عید برای آن ها می شود.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام تصریح کرد: همچنین ۲۱ میلیارد تومان نیز از سایر بخش ها با همکاری هیئت امنای مساجد و پایگاه های بسیج و شبکه های مردمی و معاونت مشارکت های مردمی کمیته امداد جمع آوری شده است.
ستاری افزود: همچنین وزارت آموزش و پرورش با همکاری انجمن اولیا و مربیان  به شناسایی خانواده های دانش آموزان محروم  می پردازد و بخشی از کمک های مردمی به این دانش آموزان تعلق می گیرد و می توان گفت که تقریبا ۸۰ درصد از کمک های جمع آوری شده به کودکان و دانش آموزان محروم تعلق می گیرد.
وی در ادامه به تمدید جشن نیکوکاری تا روز سه شنبه اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی در روزهای پنج شنبه و جمعه گذشته، جشن نیکوکاری تا روز سه شنبه تمدید شده است که هموطنان می توانند با مراجعه به مساجد کمک های خود را ارائه دهند.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خاطرنشان کرد: علاوه بر این حساب ۳۳۳۳ بانک ملی شعبه پیام انقلاب از طریق دستگاه های خودپرداز، پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir  ونیز شماره پیامک #۳۳۳۳*۷۳۳* در اختیار تمامی هموطنان است.
به گفته ستاری، برخی مدارس و مساجدی که هدایایی بیش از نیازمندان منطقه‌شان جمع‌آوری کرده‌اند، آنها را در مناطق محروم توزیع خواهند کرد.
وی افزود: تا پایان هفته جاری تمامی کمک‌های جمع‌آوری شده به مناطق محروم ارسال خواهد شد ضمن اینکه برخی از کمک‌ها به مناطق زلزله زده در آذربایجان شرقی و خراسان رضوی ارسال می‌شود.

دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۶:۰۵
کد خبر : 9455
بازدیدها: 237

پاسخی بگذارید »