سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جلیلی پس از دیدار با آیت الله مصباح: از حضرت استاد متشکریم که به ما لطف کردند/ از نصایح ایشان استفاده کردیم

danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
جلیلی پس از دیدار با آیت الله مصباح: از حضرت استاد متشکریم که به ما لطف کردند/ از نصایح ایشان استفاده کردیم

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: از حضرت استاد متشکریم که به ما لطف کردند و امروز از نصایح ایشان استفاده کردیم.

سعید جلیلی دقایقی پیش پس از پایان دیدارش با آیت الله مصباح در جمع خبرنگاران گفت: توفیق بسیار بزرگی بود که امروز خدمت آیت الله مصباح شرف یاب شدم، شخصیتی که ستاره درخشان انقلاب است و وجود پربرکت ایشان موجب خیر و برکت برای نظام اسلامی می باشد؛ آرزو می کنم سایه ایشان در جهت تقویت انقلاب که مقام معظم رهبری علمدار آن هستند مستدام باشد.

وی با بیان اینکه خوشحال هستم که شخصیت هایی همچون آیت الله مصباح در این مسیر نورافشانی می کنند افزود: گفتمان انقلاب یک حیات جدید را برای کشور به ارمغان آورده، انشاءالله در مسیری که انقلاب دنبال می کند، این گفتمان روز به روز به برکت فقاهت و ارزشهای واقعی انقلاب که از حوزه علمیه سیراب می شود این مسیر را پرشتاب تر ادامه دهد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: باور من این است که آنچه می تواند پیشرفت دنیا و آخرت را برای مردم ما بدنبال داشته باشد تکیه بر ارزشهای اسلامی است که باید از ظرفیت های حوزه، فقاهت و مرجعیت در سایه ولایت فقیه و مسیری که برای ما باید در آن ادامه راه دهیم شکل پیدا کند.

جلیلی افزود: انشاءالله همه ما بتوانیم فارغ از نتیجه انتخابات این گفتمان را با قوت که مورد رضای خداست ترویج کنیم، از حضرت استاد متشکریم که به ما لطف کردند و ما امروز از نصایح ایشان استفاده کردیم.

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۰۹
کد خبر : 21735
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »