سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تبلیغات نامزدها از امشب در رسانه ملی کلید می‌خورد

جلیلی، رضایی و غرضی امشب به تلویزیون می‌روند

danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
جلیلی، رضایی و غرضی امشب به تلویزیون می‌روند

در آغاز تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری در رسانه ملی امشب بر اساس قرعه کشی انجام شده، سعید جلیلی، محسن رضایی و محمد غرضی به تلویزیون می روند

براساس قرعه کشی انجام شده، سعید جلیلی امشب در ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما حضور می‌یابد.

همچنین محسن رضایی در ساعت ۲۰ در برنامه با دوربین شبکه یک سیما نخستین برنامه تبلیغی خود را از رسانه ملی آغاز می کند.

محمد غرضی نیز در ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه با حضور در برنامه پاسخ به سوالات ایرانیان شبکه جام جم پاسخگوی سوالات ایرانیان خارج از کشور خواهد بود.

مراسم قرعه کشی پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری عصر روز جمعه با حضور نمایندگان نامزدها در ساختمان شیشه‌ای صداوسیما برگزار شد.

در این قرعه کشی جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها شامل مناظره های مشترک، گفت وگوهای رادیویی و مستندهای تبلیغاتی آنها از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

نحوه قرعه کشی به این صورت بود که هشت عدد از ۱۱ تا ۱۸ مشخص شده بود که به هر کاندیدا یک عدد تعلق می گرفت و براساس همین عدد ساعت پخش تبلیغاتی آن کاندیدا مشخص می‌شد.

در این مراسم قرعه‌کشی علی باقری به نمایندگی از سعید جلیلی،حسین رحمانی نیا به نمایندگی غلامعلی حداد عادل،شهرام گیل آبادی به نمایندگی محسن رضایی،محمد رضا نعمت زاده به نمایندگی حسن روحانی،فرشید گلزار کرمانی به نمایندگی محمدرضا عارف،سید محمد زهیر غرضی به نمایندگی محمد غرضی،مهدی ذاکری به نمایندگی محمدباقر قالیباف و حسین دیوسالار به نمایندگی علی اکبر ولایتی حضور یافته بودند.

 

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۷
کد خبر : 20347
بازدیدها: 143

پاسخی بگذارید »