دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حسن رنگرز

جلسه ویژه هیات رئیسه فدراسیون کشتی درباره بازگشت محمد بنا

danesheroz اسفند ۷, ۱۳۹۱ ۰

نائب رئیس فدراسیون کشتی گفت: جلسه آتی هیات رئیسه فدراسیون کشتی با اولویت استفاده از محمد بنا تشکیل می شود و سعی می کنیم که به جمع بندی برسیم

حسن رنگرز  در خصوص شایعه استعفای رسول جزینی عنوان داشت: تا این لحظه هیچ چیز مکتوبی در خصوص استعفای سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به دست من نرسیده است. این بحث در مطبوعات طرح شده است ولی مبنای کار ما وصول استعفای کتبی است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا در آینده شاهد ایجاد تغییرات در کادر فنی کشتی فرنگی خواهیم بود، تصریح کرد: بارها تاکید کرده ام و می کنم که قصد داریم، از وجود محمد بنا در راس کادر فنی کشتی فرنگی استفاده کنیم. استفاده از رسول جزینی به عنوان سرمربی به این دلیل بود که وی جزو کادر فنی مورد تاکید محمد بنا بوده و این انتخاب در راستای تائید نظر وی صورت گرفته بود.
نائب رئیس فدراسیون کشتی چنین ادامه داد: رسول جزینی از مربیان خوب کشور است و نتیجه خوبی در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی کسب شده است. بایستی فضای موجود را در جلسه آتی هیات رئیسه فدراسیون کشتی مورد ارزیابی قرار دهیم. در این جلسه که هفته جاری یا هفته آتی برگزار می شود، با اولویت استفاده از محمد بنا سعی می کنیم که به جمع بندی برسیم.
رنگرز در خصوص مبلغ و نوع جوائز اهدایی قول داده شده از طرف حجت الله خطیب با خنده گفت: من از این موضوع بی اطلاعم. اگر سرپرست فدارسیون این مطلب را عنوان کرده، به طور قطع منابعی برای تحقق این وعده در نظر گرفته است.
وی در خصوص نظر فیلا در مورد اساسنامه اصلاحی کشتی ایران خاطر نشان کرد: به صورت شفاهی ما اطلاع داده شد که کلیات اساسنامه ارسالی مورد تصویب گرفته است ولی تا امروز ریز موضوعات مورد نظر فیلا وصول نشده است.
نائب رئیس فدراسیون کشتی در پایان گفت: از تمام بخش ها و نهادها که ما را در برگزاری خوب جام جهانی یاری کردند، قدردانی می کنم. امیدوارم مردم مقام های به دست آمده در جام جهانی را به عنوان هدیه سال نو از ما بپذیرند.

 

دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۷
کد خبر : 7964
بازدیدها: 262

پاسخی بگذارید »