پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ناحیه یک کرج:

جلسه هماهنگی فعالیت های اتحادیه انجمن اسلامی

danesheroz1 شهریور ۳, ۱۳۹۲ ۰
جلسه هماهنگی فعالیت های اتحادیه انجمن اسلامی

دانش روز: معاون برنامه ریزی وپشتیبانی آموزش وپرورش ناحیه یک کرج از برگزاری جلسه هماهنگی فعالیتهای اتحادیه انجمن اسلامی در این ناحیه خبرداد.

به گزارش دانش روز،  عبدالمطلب آق اصفری با اعلام این خبر گفت: به منظور رشد معنوی دانش اموزان و گسترش فعالیتهای مذهبی و مبارزه با تهاجم فرهنگی جلسه هماهنگی با مهران بهرام مسئول اتحادیه انجمن اسلامی ، علی حجرگشت مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک و رابطین خواهرو برادر اتحادیه دراتاق شورا تشکیل شد .
بهرام دراین جلسه از برگزاری طرح پرورشی و بحث اخلاقی از کتابهای پرورشی استاد مطهری و استادصفایی برای دانش آموزان و انجام اردوهای یک روزه و همچنین فعالیت هیئت انصارالمهدی پسران گزارشی را ارائه نمود.
آقایی رابط خواهران از برگزاری سیزده جلسه قرارگاهی با محتوای سبک زندگی اسلامی، انتخاب مریم حشمداراز دبیرستان شرافت به عنوان نماینده مجمع مرکزی درسطح کشور و معرفی رابطین جدید خواهرمدارس ناحیه یک کرج خبرداد.
حجرگشت نیزدراین جلسه از زحمات برادر قربان پور مسئول اسبق تقدیر و تشکرنمود ودرارتباط با ایجادفضای  مناسب به منظور فعالیت دانش آموزان هیئت انصارالمهدی، استفاده دانش آموزان اتحادیه از زمین چمن فوتبال و استخر با عقد قرارداد و تهیه نشریه دانش آموزی قول مساعدت داد.
اردوی تفریحی اردوگاه ایثار و قم – جمکران پایان بخش فعالیتهای تابستانی اتحادیه انجمن اسلامی خواهدبود .
منبع:پانا

 

 

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۲
کد خبر : 54232
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »