پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جلسه مشترک ورزش و بهداشت

danesheroz7 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
جلسه مشترک ورزش و بهداشت

دانش روز: به منظور تعامل بیشتر بین اداره کل ورزش و جوانان با معاونت بهداشت و آموزش پزشکی استان البرز جلسه هم اندیشی برگزار شد

بنا به گزارش سرویس ورزشی دانش روز و به نقل از  روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، این جلسه با حضور قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش ، برخی از مدیران ستادی این اداره کل و نمایندگان اداره بهداشت و آموزش پزشکی در دفتر معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد.
در این نشست قاسم پوستین دوز با تاکید بر لزوم همکاری، عنوان کرد: یکی از ضروری ترین مواردی که در اماکن ورزشی خصوصا استخرها باید به آن توجه کرد رعایت مسائل بهداشتی برای تضمین سلامتی افراد است.
وی در ادامه افزود: همکاری بین این دو اداره میتواند ثمرات بسیار خوبی برای جامعه ورزش و جوانان استان داشته باشد تا با استفاده از علم و تجربیات متخصصان مسائل بهداشتی اماکن ورزشی را حدالامکان محیطی امن و سلامت برای استفاده ورزشکاران آماده کنیم.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل در پایان تصریح کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های انجام گرفته شده نشست دوم هم اندیشی و همکاری بین این دو ارگان با حضور جمعی از مدیران و مسئولان استخرها و اماکن ورزشی و نمایندگان معاونت بهداشت و آموزش پزشکی استان در نیمه دوم شهریور ماه برگزار و وارد فاز عملیاتی آن شویم.

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۹
کد خبر : 53824
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »