شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی البرز

danesheroz1 شهریور ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
جلسه شورای برنامه ریزی سازمان دانش آموزی البرز

دانش روز: مدیر دانش آموزی استان البرز از برگزاری اولین جلسه شورای برنامه ریزی استان در سال تحصیلی جدید با حضور اعضاء شوراخبرداد

به گزارش دانش روز، در این جلسه مهدی عبادی مدیر دانش آموزی استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت مدیرکل آموزش وپرورش و معاونت های پشتیبانی و پرورشی، در خصوص فعالیتهای سازمان در سال تحصیلی گذشته و فصل تابستان گزارش اجمالی از فعالیت تشکل های دانش آموزی و نحوه پرداخت حق الزحمه مربیان تشکل ها ومیزان مبالغ پرداختی توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه در خصوص همکاری با سایر ارگانها و نهادهای آموزشی و نیز جذب و ساماندهی تشکل های دانش آموزی در سال تحصیلی جدید و نیز برنامه های سازمان در فصل پاییز بحث وتبادل نظر شد. 

با توجه به نتایج بازدید های استانی از فعالیتهای تشکل های پیشتاز و فرزانه در سطح نواحی و شهرستان ها میزان گروه های ویژه و داوطلب تغییر یابد و از تعداد گروه های ویژه کم شده و به تعداد گروههای داوطلب افزوده شود.

در این جلسه منوچهر شفیعی ضمن ابراز رضایت از فعالیت های سازمان دانش آموزی تاکید کرد که بر کیفیت کار تشکل ها توجه بیشتری خواهد شد و بر حمایت از فعالیت های سازمان تاکید کرد.

ابراهیم علی آخوندی معاون پرورشی وفرهنگی استان البرز نیز ضمن تقدیر از روند رو به رشد فعالیت های سازمان دانش اموزی در عرصه های مختلف: آموزش خبرنگاران پانا، تشکل های پیشتاز وفرزانه و راهیان معرفت و مجلس دانش آموزی  بر گسترش فعالیت های سازمان در بخش های مختلف تاکید کرد .

منبع:پانا

 

 

سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۵
کد خبر : 59105
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »