یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با حضور مدیر آموزش و پرورش و شهر دار کرج:

جلسه ستاد استقبال از مهر

danesheroz1 مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
جلسه ستاد استقبال از مهر

دانش روز: شهردار کرج با تاکید بر افزایش همکاری و تعامل میان آموزش و پرورش و شهرداری، عنوان کرد: مساعدت با آموزش و پرورش حاکی از روح بلند فرهنگی در بین مدیران است

به گزارش دانش روز، سید علی آقازاده در جلسه ستاد استقبال از مهر که با حضور شهردار، معاونین و مدیران عامل سازمان های وابسته به شهرداری، مدیر کل آموزش و پروش، مدیران و روسای نواحی آموزش و پرورش برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: خانواده بزرگ شهرداری برای ارائه بهترین خدمات با توجه به ظرفیت های موجود و حتی فراتر از آن آمادگی کامل دارد.
وی با اشاره به همکاری دو خانواده بزرگ شهرداری و آموزش و پرورش طی سال گذشته، اظهارداشت: با تعامل و همکاری این دو دستگاه شاهد ارائه خدماتی شایسته به مدراس و دانش آموزان بودیم.
این مسئول با تاکید بر اینکه، اقدامات سال جاری شهرداری در قالب ” ستاد استقبال از مهر ” باید پر رنگتر و بهتر از سال قبل باشد، افزود: ارائه ارزنده ترین خدمات به مدارس باید به طور جد سرلوحه برنامه مدیران شهری مناطق قرار گیرد.
آقازاده با ارزیابی مثبت از اجرای برنامه های ستاد استقبال از مهر شهرداری طی سال گذشته، با بیان اینکه، این مهم با درایت و توجه ویژه معاونت های شهرداری کرج به ویژه معاونت خدمات شهری به نحو مطلوبی اجرایی شد، بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های امسال نیز به یقین شاهد برگزاری مراسم باشکوه و مطلوب ورود به سال تحصیلی ۹۲-۹۳ خواهیم بود.
وی با ارزیابی مثبت از سطح همکاری شهرداری و آموزش و پرورش، اظهارامیدواری کرد: محصول این همکاری های این دو خانواده بزرگ در سال جاری به نفع مدارس سطح شهر و به تبع آن دانش آموزان باشد.
این مسئول با اشاره به آغاز عملیات های عمرانی زیر ساختی در سطح شهر طی ماه های اخیر، عنوان کرد:  این عملیات های عمرانی در سطح شهر کرج شامل آسفالت، زیرسازی، جدول گذاری و… می باشد که با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در حال حاضر به سطح رضایتمندی نسبی در این زمینه دست یافته ایم.
آقازاده ادامه داد: امیدواریم تا ۵۰ روز باقی مانده تا زمان بازگشایی مدارس به سطح مطلوبی تری از ارائه خدمات در حوزه های مختلف فضای سبز، زیباسازی، عمرانی و … برسم و از این طریق شاهد جلب رضایتمندی شهروندان باشیم.
تامین تمهیدات برای مدارس خارج از ضابطه باشد
شهردار کرج در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه، باید برای رفع مسائل آموزش و پرورش  به مشکلات و مسائل این نهاد تعلیم و تربیتی نه به عنوان یک وظیفه اداری بلکه به عنوان یک وظیفه ملی نگاه کنیم، افزود: عمق مسائل و مشکلات آموزش و پرورش بر همگان مشهود است، با توجه به این امر نیاز است مدیران شهری برای رفع این بحران ها گسترده تر عمل کنند.
آقازاده، تاکید کرد: در برخورد با مشکلات آموزش و پرورش باید با دید بازتری اقدام کرد و عملکرد وسیعتری در این خصوص داشت.
وی نقش آموزش و پرورش را مهم ارزیابی کرد و با عنوان اینکه، آموزش و پرورش مسئول فرهنگسازی، تربیت، آموزش و تعلیم و تربیت نونهالان کشور است بر ارائه بهترین خدمات به این نهاد آموزشی تاکید کرد.
آقازاده، با اشاره به پتاسیل ها و ظرفیت های علمی دانش آموزان کرجی عنوان کرد: کسب موفقیت های علمی از سوی دانش آموزان کرجی ضرورت توجه به ارائه امکانات و تسهیلات برای آنها را از سوی مجموعه ها و دستگاه های اجرایی خدمات رسان دو چندان می کند.
وی تصریح کرد: برای ارائه تسهیلات به مدارس از جمله پیش بینی و توسعه فضای سبز، زیباسازی و شاداب سازی مدارس مدیران دست و دلباز عمل کنند، حتی اگر ارائه این امکانات خارج از ضابطه باشد.
آقازاده در ادامه با تاکید بر تشکیل کمیته های ستاد استقبال از مهر با حضور مدیران نواحی آموزش و پرورش همچنین مدیران شهرداری های مناطق، گفت: برگزاری حداقل یک روز در هفته این جلسات به طور متناوب و مستمر امری ضروری است.
منبع:کامنا
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
کد خبر : 46673
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »