پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با ارسال نامه فروزنده به هيئت رئيسه مجلس

جلسه امشب رئیس جمهور با نمایندگان لغو شد

danesheroz بهمن ۳, ۱۳۹۱ ۰

عضو هیئت رئیسه مجلس از نامه معاونت پارلمانی ریاست جمهوری برای لغو جلسه امشب(سه‌شنبه) رئیس جمهور با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خبر داد

جواد جهانگیرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) با اشاره به  نامه لطف‌الله فروزنده معاونت پارلمانی ریاست جمهوری متن نامه را به این شرح قرائت کرد:

بسمه تعالی

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام

احتراما با توجه به سفر رئیس مجلس شورای اسلامی و ضرورت تداوم همدلی و همکاری مشترک میان مجلس و دولت بدین وسلیه ضمن تشکر از اجابت ریاست محترم جمهوری توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدین وسیله اعلام می‌شود جلسه در هفته آینده با هماهنگی هیئت رئیسه مجلس برگزار خواهد شد.

جلسه امشب با تدبیر دولت محترم لغو و انشاء الله هفته‌های آینده با هماهنگی دولت و هیئت رئیسه مجلس این جلسه برگزار خواهد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران لطف‌الله فروزنده در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص دعوت رئیس‌جمهور از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای استماع نظرات آن‌ها گفته بود که رئیس‌جمهور پس از سخنرانی در صحن علنی مجلس طبق وعده‌ای که به نمایندگان برای استماع نظرات آن‌ها داده بود طی نامه‌ای از آن‌ها برای استماع نظراتشان دعوت کرد.

وی افزود: طبق این نامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی روز سه‌شنبه ساعت ۱۸ میهمان رئیس‌جمهور برای گفتگو درباره مسائل جاری کشور خواهند بود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه برگزاری جلسات مشترک نمایندگان با رئیس‌جمهور باعث قوت بخشیدن تعامل هر چه بیشتر دولت و مجلس خواهد شد، خاطر‌نشان کرد: امیدواریم در جلسه فردا که نمایندگان مجلس حاضر خواهند بود، اعضای هیئت‌ رئیسه مجلس نیز در این جلسه حضور داشته باشند و همکاری خالصانه خود را بیش از بیش نشان دهند.

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۴۰
کد خبر : 4801
بازدیدها: 264

پاسخی بگذارید »