جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

طی هفته دفاع مقدس:

جشن گلریزان زندانیان جرایم غیر عمد در کرج

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
جشن گلریزان زندانیان جرایم غیر عمد در کرج

دانش روز: برنامه های هفته دفاع مقدس و مسائل مختلف بسیج زندانهای استان البرز در نشست مشترک فرمانده سپاه مرکز استان و مدیرکل زندانهای البرز بررسی شد

به گزارش دانش روز، در آستانه هفته دفاع مقدس جلسه هم اندیشی با حضور احمد رضا باهک فرمانده سپاه مرکز استان البرز و سید ابوالقاسم علوی مدیرکل زندانهای البرز و تنی چند از مسئولان با موضوع برنامه های هفته دفاع مقدس پیش از ظهر امروز در پادگان شهید شرع پسند برگزار شد.

در ابتدای این نشست فرمانده سپاه مرکز استان البرز با مثبت ارزیابی کردن اقدامات زندانهای استان در فعالیتهای بسیج و حضور فعال در تمامی فراخوان های بسیج گفت: کار زندانبانی از سخترین کارها و از مسئولیت های خطیر در نظام جمهوری اسلامی ایران به  شمار می آید. طی دو سال اخیر شاهد حضور فعال بسیجیان استان البرز در تمامی فراخوانها بوده ایم.

وی حضور در برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس و برپایی غرفه را از اهم این برنامه ها برشمرد و یادآور شد: نتیجه تمام این فعالیتها کسب عنوان مدیر نمونه بسیج کشوری توسط اداره کل زندانها بوده است.

فرمانده سپاه مرکز استان البرز افزود: برپایی نمایشگاه به مدت ۱۰ روز از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است که با موضوع هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

ارتقای فرهنگ بسیجی موجب رشد عملکرد زندانهای البرز شده است

مدیرکل زندانهای استان البرز نیز در ادامه این جلسه ارتقای فرهنگ بسیجی در بین کارکنان را رمز موفقیت این اداره کل دانست و اظهار داشت: با تبعیت از فرماندهی و بخشنامه و لبیک به فراخوانهای بسیج شاهد حضور در تمامی برنامه بوده ایم که علاوه بر آنکه در رشد فعالیتهای اداری موثر بوده در ارائه خدمات مطلوب تر به مراجعان نیز تاثیر مثبتی داشته است.

سید ابوالقاسم علوی افزود: بسیج همواره همنوا و یک صدا در راستای ندا و خواسته مردم قدم برداشته چون بسیج برگرفته از خواست مردم است.

پشگیری از معضلات اجتماعی از اصول مهم بسیج و سپاه است

وی پیشگیری از مسائل اجتماعی و کمک به اقشار دردمند که معلول معضلات اجتماعی هستند را از اصول مهم بسیج و سپاه دانست و گفت: کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد نیز از جمله این امور است.

فرمانده بسیج زندانهای استان البرز نیز با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این بخش یادآور شد: در حال حاضر تمامی کارکنان عضو بسیج زندانهای استان البرز بوده که علاوه بر لباس متحد الشکل پرونده همه آنها تکمیل شده است و اعضای شورای فرماندهی به صورت مستمر جلسات خود را برگزار می کنند.

همچنین طی این نشست تمرکز و سازماندهی پایگاههای بسیج در ندامتگاه کرج و ندامتگاه فردیس بر اساس تقسیم بندی جدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست مقرر شد جشن گلریزان زندانیان جرایم غیرعمد با اولویت خانواده معظم شهدا و ایثارگران، بسیجیان و همچنین نیروهای مسلح در یکی از ایام هفته دفاع مقدس برگزار شود.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۰
کد خبر : 51757
بازدیدها: 229

پاسخی بگذارید »