پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آموزش 60 هزار معلم برای پایه سوم ابتدایی:

جشن شکوفه ها ۳۱ شهریور ماه برگزار می شود

danesheroz1 شهریور ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
جشن شکوفه ها ۳۱ شهریور ماه برگزار می شود

دانش روز: معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: روز آغاز سال تحصیلی با آمادگی کامل شروع برنامه های درسی را خواهیم داشت امیداواریم زنگ اول مهر را با حضور رییس جمهور و اقای فانی داشته باشیم اما حضور ریاست جمهوری هنوز قطی نشده و به محض قطی شدن اعلام می کنیم

به گزارش دانش روز، فاطمه قربان اظهار داشت: روز یکشنبه ۳۱ شهریور ماه  جشن شکوفه ها را برای نو آموزان پیش دبستانی و دانش آموزان اول ابتدایی با حضور سرپرست آموزش و پرورش در یکی از دبستان های شهر تهران داریم .

 وی افزود: روز اول مهرماه هم بازگشایی مدارس برای همه دانش آموزان است و امیداواریم  زنگ اول مهر را با حضور رییس جمهور و اقای فانی داشته باشیم اما حضور ریاست جمهوری هنوز قطی نشده و به محض قطی شدن اعلام می کنیم .

 معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه حدود ۱۰ درصد مدارس به صورت ۳- ۳- ۳-۳برگزار می شوند ادامه داد : ۸۵ درصد از مدارس روزانه هستند و به لحاظ نیروی انسانی ابلاغ همه معلم ها صادر شده حتی معلمان  نوبت دوم نیز ابلاغ های خود را دریافت کرده اند.

 وی تصریح کرد: هفته پایانی شهریور ماه معلمان ابتدایی و دانش آموزان برنامه های خود را دریافت می کنند و ۶۰ درصد از آموزش نیروی انسانی هم تا پایان شهریور ماه پایان می یابد و ۴۰ درصد باقی مانده تا پایان آبان و اوایل آذر نهایی خواهد شد.

 قربان یاد آور شد: از لحاظ محتوا نیز دانش آموزان از اولین روز ورود می توانند کتابهای خود را دریافت کنند که البته ۱۷ شهریور کتاب ها در سطح استان ها توزیع شده است و حتی مدارس می توانند در روز های پایانی شهریور کتاب ها را تحویل دانش آموزان بدهند .

 قربان یاد آور شد: روز آغاز سال تحصیلی با آمادگی کامل شروع برنامه های درسی را خواهیم داشت  و در پایه سوم ابتدایی حدود ۶۰ هزار معلم را آموزش داده ایم .

منبع:پانا

 

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۹
کد خبر : 60003
بازدیدها: 408

پاسخی بگذارید »