یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

جشن روز احسان و نیکوکاری در مدارس ناحیه ۳ کرج برگزار شد + تصاویر

danesheroz1 اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
جشن روز احسان و نیکوکاری در مدارس ناحیه ۳ کرج برگزار شد + تصاویر

دانش روز: همزمان با سراسر کشور جشن احسان و نیکوکاری با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در کلیه واحدهای آموزشی ناحیه ۳ کرج با حضور مسئولین شهرستان کرج برگزار گردید

به گزارش دانش روز، رستمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ کرج در برنامه متمرکز جشن احسان و نیکوکاری در مدرسه شاهد نیک نژاد گفت: باید سعی کنیم فرهنگ انفاق و نیکوکاری و دستگیری از مستمندان را به فرزندان این مرز و بوم بیاموزیم. مدیر ناحیه ۳ کرج افزود: در دین مبین اسلام تأکید و سفارش خاصی به دستگیری از مستمندان شده و ایرانیان نیز در کمک به همنوعان خویش همیشه پیشگام بوده اند که این اهمیت توجه به نیازمندان را می رساند. وی در پایان آموزش و پرورش را مهم ترین رکن و بستر رشد و توسعه جامعه دانسته خاطرنشان کرد: در سایه رهنمودهای ارزنده مقام معظم رهبری، در بحث احسان و نیکوکاری لبخند شادی را بر لبان دانش آموزان نیازمند خواهیم نشاند.در این برنامه بازارچه خیریه به نفع دانش آموزان بی بضاعت تشکیل شد.

در ادامه دکتر ایرانی معاون استاندار البرزو فرماندارویژه شهرستان کرج با تأکید بر کمک به قشر آسیب پذیر جامعه گفت: ارگان های مربوطه باید به مستمندان و قشر آسیب پذیر جامعه که با عفت و پاکدامنی درجامعه زندگی می کنند مساعدت توجه لازم را داشته باشند. فرماندار کرج کمک به همنوع نیازمند را کاری ارزشمند و پسندیده دانسته افزود: نگاه مهربانانه، امید را در دل نیازمندان از جمله فرزندان بی سرپناه و بی سرپرست زنده می کند و آن ها را به زندگی امیدوار و باعث می شود آنها در نشاط و آبادانی و توسعه کشور سهیم و نقش داشته باشند. دکتر ایرانی در پایان خاطرنشان نمود: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز نگاه محبت آمیز به خانواده مستمندان را فراموش نکرده، شادیهمان را با آن ها تقسیم کنیم.

 IMG_1632 IMG_1640 IMG_1643 IMG_1657 IMG_1666 IMG_1676 IMG_1683

 

چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۳
کد خبر : 96711
بازدیدها: 428

پاسخی بگذارید »