پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشن رمضان در کرج آغاز شد

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
جشن رمضان در کرج آغاز شد

دانش روز: مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج گفت: جشن های بزرگ رمضان از جمعه شب در کرج آغاز شد

 به گزارش دانش روز،  ˈحسین یوسفیˈافزود:این جشن به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج برای عموم شهروندان کرجی به اجرا درآمده است.

وی افزود: محل برپایی این جشن ها که به مدت ۲۰ شب برقرار خواهد بود، سالن اصلی تالار شهیدان نژاد فلاح کرج است.

وی حضور هنرمندان مطرح صدا و سیما و بازیگران سینما را از شاخصه های اصلی این جشن عنوان کرد و ادامه داد: جشن های رمضان هر شب از ساعت ۲۱ آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه می یابد.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج اجرای برنامه های شاد و متنوع را از دیگر ویژگی های برپایی جشن های رمضان در تالار شهیدان نژادفلاح ذکر کرد و خاطرنشان کرد: شعبده بازی، تقلید صدا و دعوت از خوانندگان مطرح کرجی و کشوری از برنامه هایی است که برای هر چه بهتر برگزار شدن شب های ماه مبارک رمضان توسط سازمان فرهنگی – ورزشی شهرداری کرج تدارک دیده شده است.

وی برپایی بازارچه خیریه در محوطه بیرونی تالار نژادفلاح را به عنوان امکانی برای کمک به نیازمندان شهر ارزیابی کرد و افزود : این بازارچه خیریه در محیطی به مساحت ۴۰۰ متر برپا شده است.

یوسفی اضافه کرد: شهروندان می توانند ضمن حضور در مراسم جشن رمضان از غرفه های تعبیه شده در این نمایشگاه نیز بازدید به عمل آورده و با خرید خود به اقتصاد خانوارهای قشر ضعیف شهر یاری دهند.

منبع: ایرنا

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۶
کد خبر : 40320
بازدیدها: 1,186

پاسخی بگذارید »