یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشن تولدی پر از فرزند شهید+عکس

danesheroz مهر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
جشن تولدی پر از فرزند شهید+عکس

دانش روز :این تصویر مربوط به جشن تولد یکی از فرزندان شهداست که فرزندان شهدای دیگر نیز در آن حضور دارند. این تصویر در تاریخ آبان ۶۳ گرفته شده است.

به گزارش دانش روز ،   انگار همین دیروز بود. در یک چشم به هم زدن ۲۹ سال گذشت. ولی واقعا روزهای به یاد ماندنی در زندگی ایرانی ‌ها داشت رقم می خورد. سال های دهه ۶۰ هر روزش یک خاطره شیرین است. یادتان هست آن روزها پوشیدن لباس سبز و خاکی، آن هم با آرم سپاه پاسدران. آخر لذت و بزرگی بود، کلی عشق می‌کردیم.

حالا از همون روزها یک تصویر به دستمان رسیده از جشن تولد یکی از همون بچه‌های دهه ۶۰. اطلاعات چندانی از این جشن نداریم، فقط می‌دونیم به غیر از دوتا ازبچه‌ها، مابقی فرزند شهید هستند که باباهاشون یا قبل از تاریخ این عکس و یا بعدش به شهادت رسیده‌اند.

الان که بعضی از افراد به بیان کردن خاطرات دروغ از امام خمینی(ره) پرداخته‌اند و به خانواده شهدا توهین می‌کنند، گفتیم از امروز ما هم تصاویر فرزندان شهدا رو منشر کنیم.

به تریتب: ۱- فاطمه عبادیان(فرزند شهید محمد عبادیان) ۲- حمیدرضا عبادیان(فرزند شهید محمد عبادیان)  ۳- رضا عسکری ۴- سید مهدی دستواره(فرزند شهید سید محمدرضا دستواره ) ۵- احمدرضا عبادیان(فرزند شهید محمد عبادیان) ۶- داود کریمی(فرزند شهدی عباس کریمی) ۷- علی پازوکی(فرزند شهید اسدالله پازوکی) ۸- خانم اکبری

هر کدام از این بچه ها در حال حاضر برای خود آقا و خانمی شده‌اند که در طول زندگی روزمره در کنار ما زندگی‌ می‌کنند.

سردار شهید عباس کریمی قهرودی، فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)

سردار شهید محمد عبادیان، مسئول تدارکات لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)

سردار شهید سید محمد رضا دستواره، قائم مقام لشکر ۲۷ محمدرسول الله(ص)

سردار شهید اسدالله پازوکی، فرمانده گردان حمزه لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص)

روح همگی شهدا شاد.

 

 

منبع : فرهنگ نیوز

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳
کد خبر : 68366
بازدیدها: 657

پاسخی بگذارید »