چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشن بزرگ گلریزان برای زندانیان جرائم غیر عمد البرز

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
جشن بزرگ گلریزان برای زندانیان جرائم غیر عمد البرز

دانش روز: دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج از برگزاری جشن بزرگ گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد استان خبر داد و از آحاد افراد جامعه از هنرمندان تا ورزشکاران خواست تا در این اقدام انسان دوستانه مشارکت داشته باشند

 به گزارش دانش روز، علی فرهادی در  جلسه ستاد دیه استان که به ریاست امیر یزدی در سالن شهدای دولت برگزار شد، با اشاره به تلاش های صورت گرفته در ستاد دیه استان به منظور آزادی زندانیان، اظهار داشت: در طول سه سال اخیر تعداد ۵۰۰ زندانی غیربزهکار و غیرمجرم در استان البرز با کمک های خیران به آغوش جامعه بازگشته اند.

وی افزود: این حرکت ها در دو بخش « انجمن حمایت از زندانیان» و «ستاد دیه» کماکان ادامه دارد به نحوی که در ۴ ماهه سال ۹۲ تعداد ۱۰۴ زندانی با همین کمک های مردمی آزاد شده اند.

این مسئول اجرای طرح « گروه ضامنین» و کمک های بانکی به این اقشار را از جمله برنامه های محوری ستاد دیه استان برشمرد.

فرهادی بیان کرد: این تلاش ها موجب شده تا یک زندانی با بدهی زیر ۵ میلیون تومان در زندان محبوس نباشد.

برگزاری جشن بزرگ گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج ضمن بیان اینکه ستاد دیه استان در مسیر آزادی زندانیان غیر بزهکار و غیر مجرم قدم برمی دارد، از برگزاری «جشن بزرگ گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد» خبر داد و گفت: این جشن بزرگ با حضور جمعی از خیران روز جمعه ۴ مرداد ماه ساعت ۲۱ در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار خواهد شد.

هنرمندان و آحاد افراد جامعه به آزادی زندانیان بشتابند

این مسئول در ادامه بر ضرورت مشارکت و حضور آحاد افراد جامعه برای رهایی زندانیانی که بدون ارتکاب جرم در زندان محبوس شده اند، تأکید کرد و ادامه داد: جشن گلریزان نماد کمک به زندانیان است از این رو باید تمامی قشرها از هنرمندان تا ورزشکاران با مشارکت گرفتن از مردم در این قدم خیرخواهانه ستاد دیه استان را یاری دهند.

شایان ذکر است، ستاد دیه  تنها نهاد مردمی بوده که سه قوه در این امر انسانی و خطیر وارد عمل شده اند، در حال حاضر ۲۶ زندانی در هشتگرد، ۱۰ نفر در نظرآباد، ۵ نفر در اشتهارد، ۵ نفر در طالقان با مبالغ بین  ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان بدهی محبوس هستند و یاری خیران در جشن های گلریزان است که میتواند آنها را از بند رهایی دهد.

در این جلسه محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و جمعی از فرمانداران و مدیران عضو این ستاد نیز حضور داشتند  تا هر یک سهم خود را در جشن گلریزان به مشارکت بگذارند.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۴
کد خبر : 41721
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »