دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

جشن بزرگ ولایت و امامت در کرج برگزار شد

danesheroz1 آبان ۲, ۱۳۹۲ ۰
جشن بزرگ ولایت و امامت در کرج برگزار شد

دانش روز: همزمان با سراسر کشورجشن بزرگ ولایت و امامت درآستان مقدس امام زاده طاهرکرج برگزار شد

به گزارش دانش روز، به مناسبت عید سعید غدیر جشن بزرگ ولایت و امامت از سوی اداره اوقاف کرج و با همکاری هیئت رزمندگان مهرشهر در آستان مقدس امام زاده طاهر کرج برگزار شد.

5

مردم ولایی مهرشهربا حضور پر شور در این مکان مقدس یک باردیگرثابت کردند در مسیر ولایت هستند.

3

حجه الاسلام والمسلمین واضحی آشتیانی ضمن تبریک این عید سعید گفت: پیامبر اکرم (ص) در بازگشت از آخرین سفر حج خود در روز عید غدیر ۷۰ هزار نفر خطبه مذهبی خواند و ولایت امام علی (ع) را تثبیت کرد.

آشتیانی افزود: خداوند در این روز علی را انتخاب کرد و پیامبراکرم نیزحجت خدا را در زمین بجاآورد چرا که هیچ کسی لایق این جایگاه را نداشت.

وی با اشاره به اینکه غدیر یعنی تسلیم شدن در برابرولی الله افزود: پیامبراسلام فرمودند: علی (ع) اولین شخصی است که درروزقیامت وارد بهشت می شود چون علی پرچمدارمن است و همواره پرچمدارپیشرو هر فرمانده است.

وی تصریح کرد: نبی خدا درروز عید غدیر از شهامت، ایمان، علم و… امیرالمومنین برای مردم گفت تا مردم بدانند امام و پیشوای آنان کیست و دچار شبهه و تعجب نشوند.

6 P1040279

در ادامه توسط مداح اهل بیت کربلایی محمد عطاالهی مولودی دروصف علی (ع) و امامت و ولایت خوانده شد و کتابچه مسابقه روز سرنوشت بین عموم توزیع شد.

1

همچنین همزمان با روز ولایت همایش “بسیج با ولایت حیدریم”در این مکان مقدس ساعت ۱۵/۳۰ برگزارشد.

این همایش با همکاری اداره اوقاف کرج، حوزه ۴۱۱ محمد رسوالله، سپاه ناحیه امام هادی حوزه ۴۱۳ شهید بهشتی برگزار شد که بسیجیان در این فضای معنوی حضور بهم رساندند.

 

 

پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۰
کد خبر : 69032
بازدیدها: 554

پاسخی بگذارید »