جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشنواره دو قلوها در استان قزوین

danesheroz1 شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
جشنواره دو قلوها در استان قزوین

دانش روز: جشنواره دوقلوها به مناسبت روز قزوین، اولین بار در این استان، برای گروه سنی زیر ۱۵ سال برگزار خواهد شد. کوچک ترین عضو شرکت کننده در جشنواره، دوقلو های ۲۳ روزه می باشند

به گزارش دانش روز، به مناسبت هفته قزوین، برنامه و همایش های فراوانی در این استان در حال برگزاری می باشد . یکی از این برنامه ها، مربوط به جشنواره دو قلو ها است که برای اولین بار در استان اجرا خواهد شد. به مناسبت برپایی این مراسم، مصاحبه ای با مسئول برگزاری این همایش انجام شد تا از جزئیات اجرای این برنامه توضیحات بیشتری دهند.

رجبی، مسئول برگزاری همایش دوقلوها اظهار داشت: جشنواره دوقلوها به مناسبت روز قزوین، برای اولین بار همزمان با سومین دوره نمایشگاه و جشنواره بین المللی بازی و اسباب بازی در استان قزوین برگزار خواهد شد.

جشنواره دو قلو ها ۱۷ شهریور در سرای سعدالسلطنه برگزار خواهد شد

وی در مورد گروه سنی شرکت کنندگان در این همایش این گونه توضیح داد: جشنواره امسال، برای گروه سنی زیر ۱۵ سال می باشد. کوچک ترین عضو شرکت کننده در جشنواره، ۲۳ روزه و بزرگ ترین آن ۱۵ ساله می باشد.

جشنواره دوقلوها

رجبی در ادامه یادآور شد: البته ما مراجعه کنندگانی هم داشتیم که در گروه های سنی بالاتری قرار داشتند و خواهان شرکت در این همایش بودند، از جمله می توان به حضور دوقلویی اشاره کنیم که متولد سال ۱۳۰۹ بودند. از آن جایی که مراسم امسال برای گروه سنی کمتر از ۱۵ سال بود به ناچار آن ها را جدا کردیم و در گروه دیگری قرار دادیم.

مسئول برگزاری جشنواره در مورد زمان برگزاری این برنامه خاطر نشان کرد: همایش درتاریخ هفده شهریور ماه ساعت ۱۷ بعد از ظهر در سرای سعد السلطنه برگزار خواهد شد.

جالب ترین نکات این جشنواره، حضور خانمی با سه جفت فرزند دوقلو

وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری چنین همایشی، قرار گرفتن بزرگترها در کنار کوچک ترها، آشنایی بیشتر با هم و برقراری تعامل و ارتباط آنان با هم می باشد. حضور این افراد درکنار هم، باعث افزایش جذابیت و نشاط برنامه ها می شود.

رجبی در مورد استقبال مردم از جشنواره دو قلوها عنوان کرد: حدود یک ماه است که ما در حال انجام اقدامات لازم برای اجرای هر چه بهترجشنواره هستیم . استقبال مردم بسیار عالی بود.
وی در ادامه افزود: تا تاریخ پنجم شهریور در حدود ۲۰۰ فرم توسط خانواده هایی که صاحب فرزند دو قلو هستند پر شده است، یعنی در روز جشنواره ۴۰۰ نفر شرکت کننده داریم. این افراد فقط با پدر و مادر خود می توانند در این مراسم شرکت کنند.

جشنواره دوقلوها

مسئول برگزاری جشنواره اعلام کرد: در میان شرکت کنندگان سه قلو و چهار قلو هم داشتیم. از جالب ترین نکات این جشنواره که می توان به آن اشاره کرد، حضور خانمی است که صاحب شش فرزند از سه بار زایمان شده، یعنی در سه زایمان ، هر بار صاحب دو فرزند دوقلو شده است.

وی در ادامه افزود: در این همایش، برنامه های متنوعی اجرا خواهد شد تا رضایت بیشتر خانواده ها را فراهم کند و شرکت کنندگان لحظات خوشی را در کنار هم داشته باشند. در این جشنواره مسابقه، موسیقی و تئاتر برگزار خواهد شد و به برندگان مسابقه جوایزی اهداء خواهد شد.

منبع:دانا

دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۷
کد خبر : 56304
بازدیدها: 342

پاسخی بگذارید »