جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در البرز برگزاری می شود

danesheroz دی ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

رئیس اداره مراقبت در برابرآسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان البرز گفت: جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم دهه اول اسفند ماه جاری در البرز برگزار می شود

وصی الله شاهمرادی  اظهار داشت: این جشنواره با هدف توسعه همکاری و هم افزایی در جهت ترویج رفتارهای سالم و پیشگیری از گرایش به رفتارهای پرخطر، سوء مصرف مواد و آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین به منظور شناسایی، کشف، پرورش رشد و شکوفایی استعدادهای هنری و افزایش مهارت و سطح آگاهی دانش آموزان، جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم برای دومین سال متوالی در دهه اول اسفند ماه جاری برگزار می شود.

رئیس اداره مراقبت دربرابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش تصریح کرد: در این جشنواره دانش آموزان آثار خود را در قالب مقاله، عکس و فیلم کوتاه با موضوعات شیوه های زندگی سالم و پیشگیری از رفتارهای پرخطر ارائه می کنند.

وی گفت: دانش آموزان تا ۲۰ بهمن ماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را به مناطق آموزش و پرورش ارسال کنند.

شاهمرادی اظهار داشت: مناطق آموزش و پرورش نیز تا ۲۵ بهمن ماه جاری برای ارسال آثار دانش آموزان به استان مهلت دارند.

شاهمرادی افزود: آثار دانش آموزان پس از بررسی در منطقه طبق اعلام سهمیه به استان راه یافته و در صورت برگزیده شدن به مرحله کشوری ارسال می شود.

رئیس اداره مراقبت دربرابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: دانش آموزان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جشنوراه به دفاتر مدرسه خود مراجعه کنند.

سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۱
کد خبر : 3053
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »