شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشنواره تئاتر استانی البرزبه خود پایان داد

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
جشنواره تئاتر استانی البرزبه خود پایان داد

دانش روز: سومین جشنواره تئاتر استانی البرز شب گذشته با اجرای نمایش ˈخداحافظˈ در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به کارخود پایان داد

   به گزارش دانش روز، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز گفت: در آخرین روز از اجرای این جشنوار علاوه بر خداحافظ نمایش ˈخانه های صدای گیلˈ کاری از عباس طاهرخانی در دو سانس ۱۴-۱۵ و ۱۵:۳۰-۱۶:۳۰ در سالن استاد سیروس صابر اداره کل به روی صحنه رفت.

ˈابراهیم شریفیˈ افزود: نمایش ˈخداحافظˈ کاری از محمد عسگری پایان بخش برنامه های جشنواره استانی تئاتر البرز البرز بود که در دو سانس ۱۵:۳۰-۱۶:۳۰ و ۱۷-۱۸ با حضور داوران جشنواره به نمایش درآمد.

وی با اشاره به اجرای نمایشنامه خوانی در آخرین روز جشنواره استانی تئاتر البرز گفت: ˈنگاتیوˈ کاری از امیر قربانی و ˈآخرین دفاعیه فاطمیهˈ محمد سلیانی نیز در آخرین روز نمایشنامه خوانی شدند.

وی جلسه نقد و بررسی آخرین اجراهای تئاتر را در سالن اصلی تئاتر شهر کرج پس از اتمام برنامه ها پایان بخش برنامه های سومین تئاتر استانی البرز برشمرد.

**آیین اختتامیه جشنواره امروز چهارشنبه برگزار می شود

این مسئول همچنین از برگزاری آیین اختتامیه سومین جشنواره تئاتر استانی البرز نیز خبر داد و یادآور شد: چهارشنبه ۱۰ مهرماه در آیین ویژه ای اختتامیه ˈسومین جشنواره استانی تئاتر البرزˈ در سالن استاد سیروس صابر اداره کل ارشاد برگزار و برترین های این دوره از جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۱
کد خبر : 63811
بازدیدها: 110

پاسخی بگذارید »