شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشنواره باشکوه پیوندهای آسمانی در البرز برگزار شد

danesheroz1 آبان ۶, ۱۳۹۲ ۰
جشنواره باشکوه پیوندهای آسمانی در البرز برگزار شد

دانش روز: جشنواره با شکوه پیوندهای آسمانی و مراسم تجلیل از خادمین و خیرین حوزه ازدواج به همت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد

 به گزارش دانش روز، روز گذشته ۳۰ زوج جوان البرزی به بهانه جشنواره پیوندهای آسمانی که در محل تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، مراسم عقدشان را جشن گرفتند.

تالار شهیدان نژاد فلاح کرج روز گذشته شاهد حضور مردمی بود که با شور و اشتیاق خود را به مراسم ازدواج همشهریانشان رسانده بودند، تا ساعات خوشی را در کنار هم بگذرانند.

در این مراسم علیرضا جوانمردی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان البرز، قدرت الله شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان، قاسم پوستین دوز معاون توسعه امور ورزش، مسعود امینی مدیر کل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان ، اعضای شورای اسلامی شهر کرج و سایر مسئولان شهری به همراه اصحاب رسانه با زوج های جوان البرزی همراه شدند.

این جشنواره به همت اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و با همکاری خیرین حوزه ازدواج جوانان البرز، استانداری، شورای شهر و … برگزار شد و با اجرای برنامه های مختلف همراه بود.

همچنین در این مراسم از خادمین و فعالین حوزه ازدواج جوانان با اهداء لوح و هدیه، تقدیر به عمل آمد.

حواشی جشنواره پیوندهای آسمانی البرز

دختر و پسری خردسال با پوشیدن لباس های عروسی به صورت نمادین، توجه همه حضار را به خود جلب کرده بود تا از عکاسان و خبرنگاران با دوربین های حرفه ای گرفته تا حضار با دوربین های تلفن همراه، همگی در تلاش بودند تا تصاویری را از این زوج خردسال ضبط کنند.

هنرمند تقلید صدا “سامان گوران” نیز با اجرای برنامه های مختلف و تقلید صداهای افراد معروف و خواندن آهنگ های خواننده های محبوب مردم، شور و نشاط را تالار شهیدان نژاد فلاح برانگیخت.

همچنین در این مراسم گروه های موسیقی از جمله گروه سادات به اجرای برنامه پرداختند.

دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 70085
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »