یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جشنواره ایده و مردم فرصتی برای آشتی مردم با هنر

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
جشنواره ایده و مردم فرصتی برای آشتی مردم با هنر

دانش روز: سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با بیان اینکه نمایشگاه هنری “مردم و ایده” فرصتی برای آشتی مردم با هنر است، گفت: مردم با حضور در این جشنواره تکنیک های هنری موجود در عکاسی، نقاشی و چاپ را لمس می کنند

به گزارش دانش روز، حسین آبین  در خصوص جشنواره “ایده و مردم”در کرج گفت: در جامعه امروزی با فاصله ای که میان مردم و هنرمندان افتاده است، در صدد برپایی این نمایشگاه بر آمدیم و بر آن شدیم تا علاوه بر آشتی دادن مردم و هنرمندان، آحاد مردم بتوانند تکنیک های لازم در امر عکاسی، نقاشی و چاپ را دیده و از نزدیک لمس کنند.

وی افزود: مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به همت اساتید این دانشگاه کلاس های رایگانی را در این جشنواره برای پر کردن اوقات فراغت مردم دایر کرده است.

وی در خصوص اختتامیه این جشنواره یادآور شد: اختتامیه با حضور مسئولین استانی برگزار می شود و پس از مذاکرات انجام شده با شهرداری مکان برپایی اختتامیه از طریق رسانه ها و نصب بنر در سطح شهر اعلام می شود.

آبین با اشاره به استقبال پرشور مردم در ساعات اولیه برپایی جشنواره در خصوص برنامه های آینده جهاد دانشگاهی گفت: این جشنواره برای اولین بار در سطح کرج برگزار شد تا با بازخورد مردم بهتر آشنا شویم و کاستی ها را جبران و جشنواره را با ایده های جدید تر در سطح استان البرز برپا کنیم.

وی در پایان از جهاد دانشگاهی البرز، دانشگاه علمی و کابردی این استان، انجمن علمی مرکز علمی و کاربردی کرج، مرکز تخصصی عکاسی دور نگار، شهرداری کرج، سازمان پارک ها و فضای سبز در برپایی جشنواره “ایده و مردم” قدردانی کرد.

منبع:مهر

جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۷
کد خبر : 51085
بازدیدها: 734

پاسخی بگذارید »