پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جسد زن ۳۵ ساله در کانال آب کشف شد

danesheroz1 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
جسد زن ۳۵ ساله در کانال آب کشف شد

دانش روز: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از مرگ یک بانوی ۳۵ ساله کرجی در اثر سقوط در کانال آب میدان استاندارد خبر داد

حاجعلی فرجامی گفت: این واقعه در ساعت ۱۰ و ۳۸ دقیقه به سامانه ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی کرج اعلام شد که در پی آن نیروهای عملیاتی سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته فرجامی ماموران ایستگاه‌های ۱۰۸، ۱۱۳ و ۱۰۳ آتش‌نشانی کرج که در جریان این تماس به حد فاصل استادیوم شریعتی و اداره استاندارد مراجعه کرده بودند، به بررسی محل حادثه و اتخاذ تدابیر عملیاتی پرداختند.

فرجامی علت سقوط زن و وقوع این حادثه را نامعلوم ذکر کرد و ادامه داد: نیروها با استقرار در نقاط مختلف کانال عملیات جستجو را آغاز کرده و با بررسی بخش‌های عمیق و کم عمق کانال، برای یافتن قربانی اقدام کردند.

وی تصریح کرد: نیروهای آتش‌نشان برای یافتن فرد حادثه‌دیده تلاش‌های زیادی به کار بسته و در نهایت طی یک ساعت عملیات نجات، جسد بی‌جان این قربانی از داخل کانال خارج شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج محل کشف جنازه را در نزدیکی مشکین‌شهر پایین‌تر از واریان‌شهر عنوان کرد و افزود: با کشف جسد، اقدامات لازم برای خروج قربانی از داخل آب انجام شد و با قطعیت یافتن مرگ وی، جنازه در حضور عوامل انتظامی به عوامل سازمان آرامستان‌ها تحویل داده شد.

تصادف سنگین خودروهای سنگین در جاده مخصوص

فرجامی همچنین از وقوع یک مورد تصادف طی روز گذشته در جاده مخصوص که منجر به جراحت سرنشین یکی از خودروها شد، خبر داد.

این مسئول با بیان اینکه این تصادف عصر روز گذشته در ایستگاه ویلا روبروی امامزاده حیدر(ع) به وقوع پیوست، خاطرنشان کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با ستاد فرماندهی، ماموران ایستگاه ۱۰۸، ۱۱۳ و ۱۱۶ به محل حادثه اعزام شدند.

وی عدم رعایت نکات ایمنی را علت اصلی این حادثه عنوان کرد و بیان داشت: طی این تصادف یک دستگاه خودروی نیمه سنگین با کامیون برخورد کرده که یکی از رانندگان این وسایل نقلیه در خودروی خود محبوس و دچار آسیب شده بود.

فرجامی از اقدامات صورت گرفته برای آزادسازی راننده محبوس در خودرو را استفاده از ادوات مخصوص ضمن رعایت نکات ایمنی عنوان کرد و اظهار داشت: راننده مجروح پس از نجات از داخل خودرو توسط نیروهای آتش‌نشان، جهت مداوا به ماموران اورژانس حاضر در محل تحویل داده شدند.

منبع:کامنا

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۵
کد خبر : 50209
بازدیدها: 435

پاسخی بگذارید »