چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش

جزییات امتحانات و زمان اعلام نتایج دانش‌آموزان/ابلاغ حق‌الزحمه امتحانات به استان‌ها

28 danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
جزییات امتحانات و زمان اعلام نتایج دانش‌آموزان/ابلاغ حق‌الزحمه امتحانات به استان‌ها

دانش روز : رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اعلام زمان اعلام نتایج امتحانات دانش آموزان، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش جدول اعتبارات و حق الزحمه نیروی انسانی مربوط به برگزاری امتحانات خردادماه را به استان‌ها ابلاغ کرده است

به گزارش دانش روز، عبدالامیر عرفی با اشاره به امتحانات خردادماه دانش‌آموزان، اظهار کرد: امتحانات طبق برنامه و به صورت منظم در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: گزارش‌های رسیده حاکی از این است که روند اجرا و آثار و نتایج امتحانات خرداد امسال بهتر از سال‌های گذشته بوده است.

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش افزود: امتحانات براساس برنامه از پیش تعیین شده، ۲۰ خردادماه به اتمام می‌رسد و نتایج نیز یک هفته بعد از اتمام امتحانات اعلام خواهد شد.

عرفی با اشاره به نحوه سوالات امتحانات نهایی دانش آموزان، یادآور شد: امسال ۱۰۰درصد سوالات به صورت الکترونیکی طراحی شده است و با توجه به این که برای هر سوال یک رمز تعریف شده بود، ضریب امنیتی بالایی را در برگزاری امتحانات شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش به لحاظ نیروی انسانی و فضاهای مدارس در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا درگیر است، گفت: امتحانات داخلی و نهایی دانش آموزان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته زودتر به اتمام می رسند تا زمان لازم برای آمادگی فرهنگیان و آماده سازی مدارس فراهم شود.

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش همچنین افزود: با انجام این اقدامات و زودتر تمام شدن امتحانات، خانواده ها بدون دغدغه و نگرانی از امتحان فرزندشان می توانند در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

عرفی در ادامه با اشاره به موضوع حق الزحمه نیروی انسانی و دست اندرکاران برگزاری امتحانات گفت: وزارت آموزش و پرورش جدول اعتبارات و حق الزحمه نیروی انسانی مربوط به برگزاری امتحانات را به ادارات کل آموزش وپرورش استانها ابلاغ کرده است.

وی در پایان یادآور شد:امیدواریم در اسرع وقت حق الزحمه برگزار کنندگان امتحانات خردادماه پرداخت شود.

 

منبع : پانا

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶
کد خبر : 23442
بازدیدها: 204

پاسخی بگذارید »