چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات و نحوه اعلام نتایج آزمون‌های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی

28 danesheroz اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
جزئیات و نحوه اعلام نتایج آزمون‌های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان از اعلام نتایج آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سراسر کشور از اول تا ۶ خرداد به تفکیک استان‌ها خبر داد

محمد نستوه  در پاسخ به این سوال که نتایج آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی به چه صورت و در چه زمانی اعلام خواهد شد؟ اظهارکرد: بر طبق جدول زمان بندی، اول خردادماه اعلام نتایج آزمون های ورودی مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در بازه زمانی ۱ تا ۶خردادماه، براساس برنامه و به تفکیک استانها، نتایج آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سراسر کشور مشخص و اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور افزود: دوشنبه، ششم خرداد ماه نتایج آزمون های مذکور و مربوط به دانش آموزان شهر تهران، شهرستان های استان تهران، همدان و یزد اعلام خواهد شد.

نستوه تصریح کرد: دانش آموزان شرکت کننده در آزمون های ورودی مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی، با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط به خود، می توانند از نتایج این آزمون ها، مطلع شوند.

یادآور می شود؛ ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری، آزمون های ورودی مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی با حضور ۸۰۰هزار دانش آموز پایه ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
 

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۶
کد خبر : 18559
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »