چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات توزیع قرآن ترجمه وهابیت در مسابقه قرآن فرهنگیان

danesheroz1 بهمن ۷, ۱۳۹۲ ۰
جزئیات توزیع قرآن ترجمه وهابیت در مسابقه قرآن فرهنگیان

دانش روز: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بسته‌ بندی قرآن‌ها به صورتی بوده است که هیچ‌کس نمی‌ توانست بدون باز کردن به محتوای آن پی ببرد؛ در نتیجه قرآن‌ ها به ۸ داور اهدا شد

 به گزارش دانش روز، مسعود ثقفی، مشاور مدیرکل و سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت:  در یکی از مدارس تهران روز پنج‌شنبه، مسابقه قرآن فرهنگیان برگزار شد که در خاتمه مسابقه مقرر شد به ۸ داور هدیه‌ای اهدا شود که مدیر مدرسه عنوان می‌کند تعدادی قرآن وکیوم شده دارد.

ثقفی ادامه داد: بسته‌ بندی قرآن‌ها به صورتی بوده است که هیچ‌کس نمی‌توانست بدون باز کردن به محتوای آن پی ببرد؛ در نتیجه قرآن‌ ها به ۸ داور اهدا شد.

وی افزود: بعداً یکی از داوران، قرآن‌ را باز می‌کند و متوجه این موضوع می‌شود و بلافاصله به مسئولان اطلاع می‌دهد که آنها نیز از داوران خواهش کردند، کتاب‌ مورد نظر را بازگردانند؛ همه کتاب‌ها را پس می‌دهند به جز یک داور که او هم البته کتاب را بازگردانده است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: چاپ این کتاب‌های قرآن به سال ۱۴۱۷ هجری قمری باز می‌گردد و در بسته‌بندی پستی آن نیز سال ۱۹۹۷ درج شده است؛ به این معنی که این کتاب‌ها ۱۷ سال پیش چاپ شده است و تعداد کل بسته نیز ۱۹ کتاب است که همه آنها نزد مسئولان ذی‌ربط است.

به گزارش فارس وی افزود: معتقدیم مدارس باید هشیارتر باشند و ما هم به عنوان مسئولان آموزش و پرورش باید نظارت بیشتری داشته باشیم تا سوء استفاده از غفلت‌ها نشود.

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۱
کد خبر : 90016
بازدیدها: 267

پاسخی بگذارید »