پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات بیست و هشتمین جشنواره قرآنی دانشجویان اعلام شد

danesheroz1 مهر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
جزئیات بیست و هشتمین جشنواره قرآنی دانشجویان اعلام شد

دانش روز: رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنواره ملی قرآنی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی این دانشگاه خبر داد

 به گزارش دانش روز، بابک فرزانه امروز در نشست خبری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با اعلام این خبر اضافه کرد: بیست و هشتمین جشنواره ملی قرآنی دانشجویان دانشگاه های کشور به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای قزوین، شهرری و اراک برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره تمام دانشجویان دانشگاه های دولتی و غیردولتی را در بر می گیرد به برخی از جزئیات جشنواره مذکور اشاره کرد و گفت: در واحد اراک بخشهای طراحی سوالات و نظارت، در واحد شهرری مسابقات کتبی و در واحد قزوین مسابقات شفاهی برگزار می شود. در بخش کتبی ۳۱۵ داوطلب در ۲۹ مهر ماه و در بخش شفاهی ۲۵۲ داوطلب در روزهای ۹ و۱۰ آبان ماه در قزوین به رقابت می پردازند.

به گفته رئیس پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد در بخش دیگر این جشنواره مسابقات هنری و ادبی در زمینه های مرتبط با امور هنری برگزار می شود.

فرزانه افزود: براساس مصوبه شورای هماهنگی فعالیت های قرآنی دانشگاه آزاد امسال میزبانی بزرگترین جشنواره قرآنی دانشجویان به دانشگاه آزاد واگذار شده است.

وی با ارایه برخی آمارها در خصوص میزان شرکت دانشجویان دانشگاه های دولتی و آزاد در این جشنواره اعلام کرد: به عنوان مثال در بخش کتبی ۴۵ دانشجو از وزارت بهداشت، ۵۵ دانشجو از وزارت علوم، ۵۵ دانشجو از دانشگاه آزاد، ۵۰ دانشجو از دانشگاه پیام نور، ۳۵ دانشجو از دانشگاه علمی کاربردی، ۲۵ دانشجو از دانشگاه معارف و ۲۵ دانشجو از دانشگاه آموزش و پرورش شرکت کردند.

منبع:مهر

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۱
کد خبر : 68109
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »