دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزئیات بسته آموزشی درس زبان انگلیسی پایه هشتم

danesheroz1 مهر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
جزئیات بسته آموزشی درس زبان انگلیسی پایه هشتم

دانش روز: از سوی محمدیان محتوای بسته آموزشی درس زبان انگلیسی پایه هشتم، برای سال تحصیلی ۹۴ـ۹۳ بیان شد

به گزارش دانش روز، بهرام محمدیان معاون وزیر و رئیس این سازمان، بر تولید راهنمای برنامه‌ درسی زبان‌های خارجی تأکید کرد و افزود: بسته آموزشی زبان انگلیسی پایه هشتم برای سال تحصیلی ۹۴ـ۹۳ شامل کتاب کار، فلش کارت، سی دی تعاملی، راهنمای معلم، کتاب گویا و فیلم آموزشی ویژه معلمان است.
محمدیان به اهمیت مدیریت بهینه زمان در فرایند تولید کتاب‌های درسی اشاره کرد و گفت: لازم است محتوای آموزشی کتاب درسی زبان انگلیسی پایه هشتم تا زمستان امسال تهیه و تدوین شود.
معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش بر متناسب‌ سازی حجم کتب درسی و افزایش تنوع مهارت‌ها اشاره و خاطرنشان کرد: باید بسته آموزشی زبان انگلیسی در راستای تبیین و تشریح روش آموزش، ابزار و تجهیزات مورد نیاز،‌ اهداف فرهنگی ـ تربیتی، مهارت‌های دانش‌آموزان، چگونگی برقراری ارتباط این کتاب با زبان و ادبیات فارسی و همچنین با زبان خارجی دوره دانشگاهی تهیه و تدوین شود.
محمدیان در خاتمه از همکاران خود در گروه زبان‌های خارجی خواست که با رعایت اصول فرهنگی بر تقویت آموزش زبان انگلیسی با بهره‌مندی از ظرفیت‌های خارج از سازمان و استفاده از تجربیات ارزنده دفاتر اجرایی وزارت آموزش و پرورش اهتمام ورزند.

منبع: پانا

پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
کد خبر : 64150
بازدیدها: 397

پاسخی بگذارید »