یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

آغاز امتحانات پایان ترم پیام نور از امروز:

جزئیات امتحانات بدون کاغذ و اجرای شیوه جدید آزمونهای ارشد

danesheroz1 آذر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
جزئیات امتحانات بدون کاغذ و اجرای شیوه جدید آزمونهای ارشد

دانش روز: معاون آموزشی دانشگاه پیام نور با اعلام خبر آغاز امتحانات پایان ترم این دانشگاه از امروز، به جزئیات برگزاری امتحانات بدون کاغذ در سطح کشور اشاره کرد

 به گزارش دانش روز، علیرضا دل افکار با بیان اینکه امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور از صبح امروز شنبه ۳۰ آغاز شده و تا ۲۶ دی ماه ادامه دارد، ادامه داد: پنج میلیون و ۹۰۵ هزار دانشجو در فرایند امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور شرکت می کنند که از این تعداد، آزمون پنج میلیون و ۳۲ هزار دانشجو به صورت تستی و آزمون ۸۸۰ هزار دانشجو به صورت تشریحی برگزار می شود.

 وی گفت: همچنین آزمون ۸۵۰ هزار دانشجو به صورت بدون کاغذ در تمام مراکز استانهای کشور برگزار می شود؛ برگزاری آزمون با این شیوه با یک شیب ملایم در سال های آینده برای تمام آزمونهای تستی، تسری می یابد.

 معاون آموزشی دانشگاه پیام نور همچنین از احتمال تشریحی شدن امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: به منظور افزایش کیفیت آموزش و ارزیابی بهتر تحصیلی، به احتمال زیاد مصوبه برگزاری تشریحی تمام امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صادر می شود.

 به گفته دل افکار، در صورت موافقت با این پیشنهاد تمام امتحانات پایان ترم نیمسال بعدی تحصیلی در مقطع ارشد به صورت تشریحی برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

 

شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۴
کد خبر : 81630
بازدیدها: 156

پاسخی بگذارید »