جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جزء سه کشور برتر دنیا با اجرای طرح‌های ورزشی آموزش و پرورش هستیم

danesheroz اسفند ۲۴, ۱۳۹۱ ۰
جزء سه کشور برتر دنیا با اجرای طرح‌های ورزشی آموزش و پرورش هستیم

به نقل از فارس،معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: ما با این طرح‌هایی که در آموزش و پرورش انجام دادیم جزء سه کشور برتر دنیا شدیم

کیومرث هاشمی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در مراسم تجلیل از ورزشکاران دانش‌آموز و مدال‌آوران آسیایی و جهانی گفت: اگر بخواهیم در ورزش کشور به توسعه پایدار برسیم هیچ راهی وجود ندارد جز اینکه از راه مدارس کشور و وزارت آموزش و پرورش وارد شویم.
هاشمی ادامه داد: ۱۲.۵میلیون دانش‌آموز مستعد و با انرژی داریم و تمام سعی بنده و وزیر آموزش و پرورش توسعه ورزش‌های همگانی، قهرمانی و ورزش‌های تربیتی است.
وی افزود: ما با این طرح‌هایی که در آموزش و پرورش انجام دادیم جزء سه کشور برتر دنیا شدیم. در حال حاضر در هر یک از رشته‌های شنا، طناب‌زنی و ژیمناستیک ، یک میلیون دانش‌آموز فعالیت دارند.
هاشمی اظهار داشت: به عنوان مثال در رشته طناب‌زنی تنها با ۷۰۰ تومان می‌توان یک طناب خریداری کرد و به این ورزش پرداخت.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش در ادامه گفت:‌ تجلیل از دانش‌آموزانی که در مسابقات آسیایی و جهانی رتبه کسب کرده‌اند هدف اصلی ما در این مراسم است و این کار برای ایجاد انگیزه بیشتر در آنهاست.
وی در پایان گفت: ۳۲ تیم به مسابقات برون‌مرزی اعزام کردیم که شامل ۴۹۰ دانش‌آموز می‌شدند و امروز از ۱۵۶ دانش‌آموز تجلیل می‌شود و یکی از وظایف دیگر ما هم در این مراسم این است که به پیشکسوتان احترام بگذاریم و امروز از عطاءالله بهمنش پیشکسوت ورزش و رسانه تجلیل می شود.

پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۵:۰۷
کد خبر : 9736
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »