چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا:

جریمه ۳ هزار دلاری حنیف عمران‌ زاده

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
جریمه ۳ هزار دلاری حنیف عمران‌ زاده

دانش روز: بر اساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدافع تیم استقلال تهران به پرداخت سه هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده است

به گزارش دانش روز، بر اساس گزارش ناظر بازی الشباب امارات و استقلال ایران در امارات، حنیف عمران‌زاده در دقایقی از بازی حرکات غیراخلاقی و بر خلاف رفتار ورزشی در حین گرم کردن انجام داده که از دید ناظران بازی دور نمانده است. بر این اساس کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تشکیل جلسه داد و پس از بررسی پرونده، تصاویر موجود و مستندات در پرونده تصمیم گیری نهایی را بر این اساس انجام داد که به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱-  حنیف عمران‌زاده از بند اول ماده ۶۹ قوانین و مقررات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۳ و همچنین ماده ۵۷ از آیین نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تخطی کرده است.
۲- بر اساس ماده ۵۷ فوق و ماده ۱۰ بند سوم، از آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، حنیف عمران‌زاده به پرداخت ۳۰۰۰ دلار آمریکا محکوم شده که باید ظرف مدت ۳۰ روز از ابلاغ حکم به حساب کنفدراسیون فوتبال آسیا واریز شود.
۳- همچنین بر اساس اظهار ندامت بازیکن فوق، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به حنیف تذکر داده که در صورت تکرار، محرومیت‌های سنگین‌تری برای وی اعمال شود.

لازم به ذکر است هرگونه درخواست و اعتراضی در این زمینه تصمیمات باید به صورت کتبی به دبیرخانه کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا و در طول ۱۰ روز پس از تصمیم‌گیری ارسال شود. البته این گونه درخواست هیچ تأثیری بر روی شروط تصمیماتی که مجبور به اجرای سریع است، ندارد. این تصمیم همانطور که در ماده ۱۱۸ کد انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد قابل استیناف نیست.

منبع:مهر

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳
کد خبر : 47256
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »