شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عربیان:

جذب رای خاکستری؛ کاندیداها را از اصول اخلاقی و اعتقادی دور نکند

28 danesheroz خرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
جذب رای خاکستری؛ کاندیداها را از اصول اخلاقی و اعتقادی دور نکند

دانش روز : استاندار البرز گفت: کاندیداها حق دارند در چارچوب قانون و با آغازرسمی زمان تبلیغات نسبت به معرفی خود و توانمندیهایشان اقدام کنند اما باید از تبلیغات پرزرق و برق و اسراف در این مسیر خودداری کنند و برای جذب آرای خاکستری از اصول اعتقای و اخلاقی دور نشوند

به گزارش دانش روز به نقل کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان کرج، دکتر علی اصغر عربیان در همایش توجیهی کاندیداهای انتخابات چهارمین دوره شورای شهر و روستا اظهار داشت: پیشگامی افرادی که خود را کاندیدای انتخابات شورای اسلامی کرده اند تا وارد عرصه خدمتگزاری شوند قابل تقدیر است و همین که خواهان خدمتگزاری به کشور و شهرشان در این برهه زمانی شده اند نشان از فهم زمان و بصیرت آنها دارد.

مکانیزم انتخابات در ایران به لحاظ مشارکت مردم منحصر به فرد است وی با تاکید بر اینکه مکانیز انتخابات در کشورما به لحاظ مشارکت مردمی منحصر به فرد است گفت: عوامل اصلی برگزاری انتخابات در کشور ما مردم هستند و همین امر شائبه ها را در فرایند انتخابات ایران به صفر می رساند.

استاندار البرز افزود: امانتداری اولویت اقدامات همه اعضای هیئت اجرایی و نظارت است و همه مسئولان تنها در جهت عزت و عظمت نظام گام بر می دارند.

عربیان گفت: در این دوره انتخابات تا این لحظه همه کاندیداها درک درستی از شرایط حساس جامعه داشتند و نمود این امر در بررسی صلاحیت ها و نتیجه آن مصداق عینی داشت که همه افراد به قانون تمکین کرده و اعتراضی که دست آویز دشمنان شود نکردند.

استاندار البرز با اشاره به ضوابط و شرایطی که کاندیداها باید در امور تبلیغاتی خود رعایت کنند اظهار داشت: کاندیداها مواظب تبلیغات خود باشند چرا که تبلیغات خارج از چارچوب قانون و زمان معین می تواند صلاحیت آنها را در دقیقه ۹۰ رد کند.

عربیان تصریح کرد: تبلیغات باید حتما ایجابی باشد و کاندیداها باید در سیر تبلیغاتی خود از تخریب دیگران خودداری کنند تخریب دیگران تخلف و در مواردی جرم تلقی می شود.

دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۹
کد خبر : 23482
بازدیدها: 243

پاسخی بگذارید »