جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جذاب ترین مرد جهان دختردار شد

danesheroz2 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

روز ۳۱ مه ۲۰۱۳، چنینگ تیتوم، هنرپیشه هالیوودی، جذاب ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۲ و همسرش، جنا دوان-تیتوم، دختردار شدند و نامش را “اِوِرلی” گذاشتند.

به گزارش گروه خواندنی دانش روز، روز ۳۱ مه ۲۰۱۳، چنینگ تیتوم، هنرپیشه هالیوودی، جذاب ترین مرد جهان در سال ۲۰۱۲ و همسرش، جنا دوان-تیتوم، دختردار شدند و نامش را “اِوِرلی” گذاشتند.

این زوج در سال ۲۰۰۶ و سر صحنه فیلم “Step Up” با هم آشنا شدند و در مارس ۲۰۰۹ ازدواج کردند.

172070_669

جنا در لندن وضع حمل کرد و این زوج هنوز هم در لندن به سر می برند، زیرا چنینگ در حال بازی در فیلم تخیلی”Jupiter Ascending” به کارگردانی برادران واچوفسکی به همراه بازیگران دیگری همچون میلا کونیس، شان بین و … است.

جنا در مورد بارداری اش می گوید: «فکر می کردم در دوران بارداری آنقدر سریع بدنم تغییر بکند که واقعاً وحشت کنم. ولی در واقع این تغییر تدریجی بود و معتقدم این که بارداری نه ماه طول می کشد دلیلی دارد و در نهایت مادر کاملاً آماده وضع حمل می شود. چنینگ در این مدت خیلی کمکم کرد.

او با من مخالفتی نمی کرد و کاملاً حمایتم می کرد و همیشه می گفت: “هر کاری دلت خواست بکن! چی دوست داری بخوری؟ هر جور خواستی عمل کن.”»

از آنجائیکه این زوج اولین فرزندشان را به دنیا آورده اند و هیچ تجربه ای ندارند، هر دو معتقدند که خیلی زود چیزهای لازم را یاد می گیرند.

منبع: برترینها

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۵
کد خبر : 24797
بازدیدها: 143

پاسخی بگذارید »