یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جذاب ترین بازیگر زن سینما باردار شد! + عکس

danesheroz1 فروردین ۱۱, ۱۳۹۳ ۰
جذاب ترین بازیگر زن سینما باردار شد! + عکس

دانش روز: آنها تا مدتها با هم رابطه داشتند تا اینکه چند وقت قبل خبر نامزدی آنها به گوش رسید. گفته میشد آنها زمانی که فهمیدند به زودی بچه دار میشوند رسما نامزد کرده اند. حالا این زوج در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزندشان می باشند

به گزارش دانش روز، به نقل از سیمرغ، “میلا کانیس” و “اشتون کوچر” به زودی صاحب فرزند می شوند. این خبری بود که بسیاری از هواداران سینمای هالیوود را شوکه کرد. ” میلا کانیس ” سال گذشته میلادی به عنوان جذاب ترین بازیگر زن سینمای هالیوود انتخاب شد. مجله پی پل جذابیت های خدادادی چهره او را ستوده و از وی به عنوان زیباترین زن دنیا یاد کرده بود.

 این زوج که مدتی است نامزد کرده اند منتظر به دنیا آمدن اولین فرزندشان می باشند. اشتون پس از جدایی خبرسازش از “دمی مور” و حاشیه ها و خیانت هایی که اشتون نسبت به وی انجام داد با “میلا کانیس” همبازی شده و سپس عاشق یکدیگر شدند و رابطه ای عاشقانه بین آنها شکل گرفت. آنها تا مدتها با هم رابطه داشتند تا اینکه چند وقت قبل خبر نامزدی آنها به گوش رسید. گفته میشد آنها زمانی که فهمیدند به زودی بچه دار میشوند رسما نامزد کرده اند.حالا این زوج در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزندشان می باشند.

 

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 102826
بازدیدها: 187

پاسخی بگذارید »