پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در حال بروزرسانی

جدیدترین اخبار از اولین روز ثبت‌نام کاندیداهای ریاست‌جمهوری

danesheroz اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
جدیدترین اخبار از اولین روز ثبت‌نام کاندیداهای ریاست‌جمهوری

آخرین اخبار مربوط به حضور نامزدها در وزارت کشور در اولین روز ثبت‌نام‌ها به صورت لحظه به لحظه در این خبر تکمیل می‌شود

ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری از صبح امروز (سه‌شنبه) آغاز شد که در این خبر به صورت لحظه به لحظه اخبار آن تکمیل می‌شود.

* مصطفی محمدنجار وزیر کشور ساعت ۸ در حضور خبرنگاران رسانه‌های داخلی و خارجی آغاز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را صادر کرد.

* صادق واعظ زاده معاون پیشین رئیس‌جمهور، در اولین دقایق آغاز ثبت نام از کاندیداهای ریاست جمهوری، در ستاد انتخابات کشور حضور یافت و با ثبت نام در این انتخابات، اولین کاندیدای رسمی و سرشناس انتخابات ریاست جمهوری یازدهم لقب گرفت.

* مرتضوی دبیر ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران گفت: از تمام کسانی که در ستاد انتخابات کشور حضور می‌یابند به این دلیل که شرایط اینجا عمومی است ثبت نام به عمل می‌آید ولی توصیه ما این است که کسانی که شرایط ثبت نام را ندارند به وزارت کشور نیایند؛ ما آمادگی داریم از حدود ۴۰ یا ۵۰ نفر روزانه ثبت‌نام کنیم.

* کامران باقری لنکرانی کاندیدای انتخابات ریاست‌‌جمهوری یازدهم نیز در ساعات اولیه ثبت‌نام‌ها در وزارت کشور حاضر شد. در این ثبت‌نام آیت‌الله رجبی قائم مقام موسسه امام خمینی،‌ پرویز داوودی معاون اول دولت نهم، حجت‌الاسلام علی مصباح یزدی، حجت‌الاسلام نبویان،‌ علی اصغر زارعی، محمد سلیمانی و روح‌الله حسینیان، قاضی زاده، میرکاظمی، خطیبی، حسینی، سیم‌فروش،‌ حافظی،‌ محصولی و جراره، لنکرانی را همراهی کردند.

لنکرانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که شورای نگهبان برای تائید صلاحیت‌ها برنامه مدون از کاندیداها خواسته است و آیا شما برنامه خود را آماده کرده‌اید گفت: برنامه مدونی آماده کرده‌ایم که در حدود ۱۷۰ بند طراحی کرده‌ایم که انشاءالله همین روزها رونمایی می‌شود.

* محمد سعیدی کیا، وزیر سابق مسکن و شهرسازی، دقایقی پیش با حضور در وزارت کشور، کاندیداتوری خود را برای ریاست جمهوری یازدهم رسماً ثبت کرد.

سعیدی‌کیا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر شورای نگهبان شما را تایید صلاحیت نکند چه کار می‌کنید گفت: بنده تابع قانون هستم و در پاسخ به اینکه چرا در اولین روز برای ثبت نام آمده‌اید گفت: تصمیم گرفتم که در اولین فرصت برای انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم.

ادامه دارد …

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
کد خبر : 15442
بازدیدها: 134

پاسخی بگذارید »