چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جدول‌ کامل‌ فیلمهای‌ سینمایی‌ امروز‌ تلویزیون

danesheroz1 فروردین ۱۱, ۱۳۹۳ ۰
جدول‌ کامل‌ فیلمهای‌ سینمایی‌ امروز‌ تلویزیون

دانش روز: تعطیلات نوروزی، فرصت مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت با تلویزیون است.

به گزارش دانش روز، اهالی تلویزیون هم هرسال برای این که مردم را پای تلویزیزیون سرگرم کنند، برنامه های ویژه ای تدارک می بینند که نمایش فیلمهای سینمایی، یکی از برنامه های ثابت تلویزیون در نوروز است. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید این ساعت ها و روزها را با تماشای فیلم های سینمایی پرکنید، این جدول پخش را از دست ندهید:

مجله مهر: یازدهمین روز از فروردین ماه سال ۹۳، در تلویزیون با یک فیلم اکشن ژاپنی شروع می شود و با یک فیلم پرحاشیه ایرانی به پایان می رسد. ضمن این که علاقه مندان فیلمهای جنایی هم می توانند برای تماشای فیلم «کلاغ» از شبکه چهار، برنامه ریزی کنند.  اما شاید پرحاشیه ترین فیلم امروز و امشب، «شور عشق« باشد. فیلمی محصول سال ۱۳۷۹ و با بازی بهرام رادان و مهناز افشار که شباهت ظاهری شان با دو هنرپیشه قبل از انقلاب و داستان مشابه این فیلم با یک فیلم قدیمی ایرانی، سبب شد تا در زمان نمایش این فیلم حاشیه های زیادی پیرامون آن شکل بگیرد. شور عشق را امشب می توانید از شبکه آی فیلم ببینید. بقیه فیلمهای سینمایی امروز را هم در این جدول برایتان آورده ایم:

جدول پخش فیلمهای سینمایی تلویزیون

۱۱ فروردین ۹۳

ساعت پخش

نام فیلم

شبکه

محصول

خلاصه

ساعت تکرار

۱۱:۱۵

قلب‌های شجاع

کارگردان:

اِی چیرو هاسومی

سه

۲۰۱۲

ژاپن

در پی نقص فنی یک هواپیما و باز نشدن چرخ جلو، مسئولان امنیت هوایی تصمیم می‌گیرند هواپیما در خلیج توکیو فرود بیاید. در این راستا نیروهای گارد ساحلی ژاپن مامور نجات جان مسافران می‌شوند.

۱:۰۰ بامداد

۱۳:۳۰

فاجعه در فروشگاه

کارگردان:

کیمبل رندال

تهران

۲۰۱۲ استرالیا

جاش، باخواهر دوستش نامزد کرده   در اثر کم توجهی جاش ، روری نمی تواند در مقابل کوسه مهاجم ، در هنگام موج سواری اش از امکانات ایمنی لازم استفاده کند و کشته می شود چند سال بعد جاش در یک فروشگاه زنجیره ای مشغول به کار است ناگهان آب دریا به سرعت پیشروی می کند و سیل همه چیز را نابود می کند. تنها در فروشگاه چند نفر می توانند روی فقسه ها و سایر چیزها بروند و خود را نجات دهند. کوسه ای که در این آب شنا می کند و به دنبال شکار انسان است و سیم برقی که در آب افتاده و تمام آب را غیر قابل عبور ساخته است جاش سرانجام آنها موفق می شوند کوسه را نابود کنند و خطر برق را رفع نمایند و به بیرون راه بگشایند و نجات یابند.

۱۷:۳۰

پلیس کوچولوهای مخفی

کارگردان:

مایک مارزوک

دو

سه پسر بچه و یک دختر با همکاری هم سعی می‌کنند سارقان اختراع پدرشان را بیابند. در این میان اتفاقات بی‌شماری باعث می‌شود آنها از ادامه کار باز بمانند، اما در نهایت آنان موفق می‌شوند سارقان را به دام بیندازند و…

۲۳:۳۰ همان روز

۱۸:۱۵

کلاغ

کارگردان:

جیمز مک تیگو

چهار

۲۰۱۲

امریکا

قاتلی از روی یک شاهکار ادبی اقدام به قتل می کند و کارآگاه پرونده برای حل این مساله به سراغ نویسنده می رود تا از او کمک بگیرد تا این که سرانجام هدف بعدی قاتل همسر نویسنده می شود …

۲۱:۰۰

بازگشت به دریا

کارگردان:تام لو

پویا

ماهی کوچک که آرزوی دیدن دریای آزاد را دارد، در تور ماهیگیری به دام می‌افتد و سر از آکواریوم یک رستوران در می‌آورد. پسر صاحب رستوران با او دوست می‌شود و در نهایت این ماهی و دیگر ماهی‌ها به کمک پسر صاحب رستوران که دوست دارد در آینده جغرافی دان شود، از آنجا فرار می‌کنند و نجات می‌یابند.

۲۳:۳۰

شور عشق

کارگردان:

نادر مقدس

آی فیلم

۱۳۷۹

ایران

داستان دلدادگی دو جوان به نام‌های سحر و کیان است. سحر که از سخت‌گیری‌ها و مخالفت پدرش با ازدواجشان به ستوه آمده؛ به همراه نامزدش از خانه گریخته و سفری را به سمت شمال آغاز می‌نماید. اما در طول مسیر، دردسرهایی برایشان ایجاد می شود…

۱۴:۳۰ روز بعد

 

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 102859
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »