پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جدول‌ کامل‌ فیلمهای‌ سینمایی‌ امروز‌ تلویزیون

danesheroz1 فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۰
جدول‌ کامل‌ فیلمهای‌ سینمایی‌ امروز‌ تلویزیون

دانش روز: تعطیلات نوروزی، فرصت مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت با تلویزیون است

 به گزارش دانش روز، اهالی تلویزیون هم هرسال برای این که مردم را پای تلویزیزیون سرگرم کنند، برنامه های ویژه ای تدارک می بینند که نمایش فیلمهای سینمایی، یکی از برنامه های ثابت تلویزیون در نوروز است. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که دوست دارید این ساعت ها و روزها را با تماشای فیلم های سینمایی پرکنید، این جدول پخش را از دست ندهید:

مجله مهر: فیلمهای سینمایی امروز، ویژه مخاطبانی است که طرفدار فیلمهای ایرانی اند. قرارداشتن ۵ فیلم سینمایی ایرانی نشان می دهد که سلیقه مدیران تلویزیون برای امروز، نمایش فیلمهای ایرانی بوده است.دنى تجربه این دنى روؤ ثابت کرىه است که مدیران پخش بعضی شبکه های تلویزیون، همچنان اعتقاد خاصی به جدول نمایش از پیش اعلام شده ندارد و به عنوان مثال، دیروز به جای فیلم «فراری»، فیلم «سه میلیون دلار ناقابل» را که قرار بود ۱۲ فروردین پخش شود، روی آنتن  فرستادند. با این حال، جدول اعلام شده  برای نمایش فیلم های امروز، این طوری چیده شده است:

جدول پخش فیلمهای سینمایی تلویزیون

۹ فروردین ۹۳

ساعت پخش

نام فیلم

شبکه

محصول

خلاصه

ساعت تکرار

۱۱:۱۵

چند روز بیشتر

کارگردان:

 پریسا گرگین

سه

ایران

 فرشته افشار، چهل و شش ساله، چند سالی است شوهرش را از دست داده و با دخترش شیرین زندگی می‌کند. او به منظور گذران زندگی و تأمین مخارجشان به کار خیاطی مشغول است. حالا دخترش در رشته پزشکی دانشگاه آزاد قبول شده و او در روز ثبت‌نام متوجه می‌شود تمام پولی که برای ثبت‌نام پس‌انداز کرده در حسابش نیست… .

۱:۰۰ بامداد

۱۳:۳۰

برج

تهران

کره

کیم یکی از کارکنان برج آسمان است که با دخترش حنا زندگی می‌کند، در شب سال نو بالگرد متعلق به برج که در اطراف آن در پرواز است، ناگهان در شرایط آب و هوایی نامساعد گرفتار و از کنترل خلبان خارج و به داخل برج کشیده می‌شود و در طبقات بالایی، آتش‌سوزی بزرگی را ایجاد می‌کند. یک گروه آتش‌نشانی بسرعت به سوی برج می‌شتابند اما تا سوخت بالگرد تمام نشود، آتش‌سوزی متوقف نخواهد شد و تنها می‌شود تعدادی از آدم‌های داخل برج را نجات داد، سرانجام افراد زیادی توسط آتش‌نشان‌ها نجات می‌یابند که کیم و حنا هم در میان آنان هستند.

۱۶:۰۰

یک ماه و ۱۰ روز

کارگردان:

مجتبی یاسینی

یک

۲۰۱۳

امریکا

یک خواهر و برادر سال‌هاست با یکدیگر قهر هستند و حالا فرزندان این دو تصمیم دارند با یکدیگر ازدواج کنند، به همین دلیل قرار می‌گذارند در یک باغ خانوادگی که مربوط به هر دو خانواده است قرار ملاقات بگذارند غافل از این که سرایدار بدون اطلاع، باغ را اجاره داده است و…

۱۷:۳۰

نام و نام خانوادگی

کارگردان:

 مهدی رضازاده

دو

ایران

این فیلم روایت زندگی دختر آقای مراد طلبکار است که در شرف ازدواج قرار گرفته است، اما هر بار به واسطه نام خانوادگی‌اش با مشکلات و ماجراهای تازه‌ای رو‌به‌رو می‌شود…

۲۳:۳۰ همان روز

۱۸:۱۵

گلچهره

کارگردان:

 وحید موسائیان

چهار

ایران

اشرف‌خان صاحب سینمای کابل است که پس از سقوط دولت کمونیستی نجیب‌الله و تسلط مجاهدین بر کابل می‌خواهد سینمایش را بازسازی کند، اما یکپارچگی دولت دیری‌نمی‌پاید و جنگ‌های داخلی بار دیگر از خرابه‌های کابل سر برمی‌آورد و این جنگ به فیلمخانه ملی افغانستان نیز راه می‌یابد، جایی که تاریخ تصویری یک ملت در آن نهفته است.

۲۱:۰۰

ملکه برفی

کارگردان:

ولادین بارب

پویا

ملکه برفی به دلیل خشمی که دارد تصمیم گرفته تمام اطرافیانش را به شکل مجسمه‌های یخی دربیاورد. دو کودک که وارث هنر پدرشان هستند ناخواسته در مسیر مبارزه با ملکه برفی قرار می‌گیرند و در نهایت بر او پیروز می‌شوند و می‌توانند، پدرشان و تمامی کسانی را که ملکه آنها را منجمد کرده بوده، نجات دهند.

۲۲:۳۰

کارناوال مرگ

کارگردان:

حبیب الله‌ کاسه‌ساز

آی فیلم

۱۳۸۷

ایران

در روایتی پلیسی، با انفجار یک ماشین عروس، جستجوها برای یافتن قاتلی زنجیره‌ای که عروسی‌ها را به عزا مبدل می‌کند؛ آغاز می‌گردد. سرگرد حسینی به همراه همکارانش، تلاش می‌نماید تا قاتلی را که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای، بمب‌ صوتی می‌سازد؛ دستگیر کند.

۱۴:۳۰ روز بعد

 

 

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
کد خبر : 102031
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »