جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دشوارترین بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران؛

جدال سپاهان، تراکتورسازی و استقلال برای فتح عربستان

danesheroz فروردین ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
جدال سپاهان، تراکتورسازی و استقلال برای فتح عربستان

در آخرین بازی از دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، نمایندگان کشورمان امشب و فردا شب در اصفهان ریاض و جده به مصاف حریفان عربستانی خود می روند

تیم فوتبال سپاهان امشب در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم الاهلی عربستان خواهد بود و دیگر نمایندگان کشورمان نیز (تراکتور سازی و استقلال) در عربستان سعودی مقابل نمایندگان این کشور صف آرایی خواهند کرد.

**سپاهان – الاهلی
جدال دو رقیب دیرینه

تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در گروه سوم این رقابتها قرار دارد امشب (سه شنبه ۱۳ فروردین) از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم الاهلی عربستان است.
سپاهان از ۲ بازی گذشته خود یک برد و یک باخت کسب کرده است و با ۳ امتیاز بعد از الاهلی در جایگاه دوم گروه خود قرار دارد.
نماینده کشورمان که با برد مقابل استقلال در جام حذفی روحیه گرفته است تلاش می کند تا از امتیاز میزبانی خود کمال استفاده را ببرد و با پیروزی برابر این حریف سرسخت عربستانی، شکست بازی گذشته مقابل الغرافه قطر را به دست فراموشی بسپارد.
جواهیر سوکای در دقیقه ۳ گل اول سپاهان را به ثمر رساند
**الشباب عربستان – تراکتورسازی
مصاف برای صدرنشینی
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گروه یک قرار گرفته است و امشب (سه شنبه ۱۳ فروردین) در آخرین بازی از دور رفت رقابت ها، از ساعت ۲۱:۳۵ در ورزشگاه شیخ فهد ریاض به مصاف تیم قدرتمند الشباب عربستان خواهد رفت.
تراکتور سازی از ۲ بازی قبلی خود یک برد و یک تساوی برابر تیم های الجزیره امارات و الجیش قطر بدست آورده است و همراه با الشباب با ۴ امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار دارد. تراکتورسازی امشب کار سختی مقابل این حریف عربستانی که در خانه اش بازی میکند دارد اما می تواند با امتیاز گرفتن از این دیدار، امید خود را به صعود هرچه بیشتر افزایش دهد.
هدایت شیرهای سفید عربستان را میشل پرودم، دروازه بان معروف بلژیکی بر عهده دارد.
فرناندو کاماچو، حسن فلاته و ناصرعلی الشمرانی از نامی ترین بازیکنان این تیم به شمار می روند.

ترکیب تراکتورسازی:

**الهلال – استقلال
شبی سخت برای آبی ها
استقلال تهران در گروه چهارم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است. در سومین بازی خود در مرحله گروهی روز چهارشنبه ۱۴ فروردین در جده به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت. این بازی ساعت ۲۲:۱۰ به وقت ایران آغاز خواد شد.
استقلال در این گروه با کسب یک تساوی و یک برد مقابل تیم های الریان قطر و العین امارات با ۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم های الهلال عربستان و العین امارات با ۳ امتیاز در تقیب این تیم هستند.

پیش بینی می شود بازیکنان استقلال با توجه به بازی بسیار سخت و نفس گیری که در جام حذفی مقابل سپاهان اصفهان انجام دادند و ۱۲۰ دقیقه طول کشید، خسته باشند و فردا شب کار سختی مقابل این تیم قدرتمند عربستانی، آن هم در جده داشته باشند.

سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳
کد خبر : 10624
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »