یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جایگزینی کارت‌های هوشمند سلامت به جای دفترچه‌های بیمه در آینده نزدیک

28 danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
جایگزینی کارت‌های هوشمند سلامت به جای دفترچه‌های بیمه در آینده نزدیک

رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از جایگزینی کارت‌های هوشمند سلامت به جای دفترچه‌های بیمه در آینده نزدیک خبر داد

به گزارش دانش روز ، عزیز دولتخواه”رییس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: به ‌تدریج کارت هوشمند سلامت جایگزین دفترچه‌های بیمه می‌شود و این جایگزینی کم کم در سراسر کشور گسترش می‌یابد.

وی با بیان اینکه انجام این جایگزینی نیاز به زمان دارد، ادامه داد: کارهای اولیه جایگزینی کارت هوشمند به جای دفترچه‌های بیمه، توسط ثبت احوال کشور در حال پیگیری است.

دولتخواه با اشاره به وسایل ارتباطی خانواده تامین اجتماعی با این مراکز تصریح کرد: برای رفاه بیشتر خانواده بزرگ تامین اجتماعی، سامانه پیامک ۵۰۰۰۱۴۲ ، شماره تلفن ۱۴۲ برای تهرانی‌ها و همچنین ۰۲۱۱۴۲ برای شهرستانی‌ها آماده پاسخگویی به درخواست‌ها و مشکلات آن‌ها است.

مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی ادامه داد: شماره تلفن‌های فوق از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان است.

وی درباره مزایای کارت هوشمند سلامت گفت: جلوگیری از بروز تخلفات و سوء استفاده‌های کنونی، مدیریت اطلاعات تولید شده درمانی، تشکیل پرونده الکترونیکی درمانی بیمار و ارائه خدمات بهتردرمانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی از مزایای کارت هوشمند سلامت است.

رییس کمیته راهبردی ICT با بیان این‌که سیستم مکانیزه تامین اجتماعی باعث می‌شود امکان دسترسی مردم به خدمات افزایش ‌یافته و مراجعه کاهش یابد، اظهار امیدواری کرد که از طریق کارت هوشمند سلامت، خدمات ارزنده و با کیفیت بهتری به مردم ارائه شود.

 

منبع : پانا

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۷
کد خبر : 21724
بازدیدها: 380

پاسخی بگذارید »