دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جایگاه رفیع دمکراسی در ایران

danesheroz خرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
جایگاه رفیع دمکراسی در ایران

دانش روز :جایگاه رفیع دمکراسی در جمهوری اسلامی ایران اجازه می دهد هر فرد حقیقی جدای از موقعیت حقوقی و اجتماعی خود از تمامی حقوق شهروندی همچون شرکت در انتخابات و حمایت از کاندیدای مورد نظر خود بدون نگرانی از آینده شغلی اقدام کند.

روزنامه ایران در شماره ۵۳۷۸ خود به صراحت اشاره کرده که بعضی از وزرا و معاونان ایشان “نان به نرخ روز خور هستند” و از اینکه برای پرشور کردن انتخابات به یاری یکی از کاندیداهای مورد علاقه خود رفته اند، گله کرده است.

در حالی که اگر کمی دقت کند در می‌یابد که نخستین نفر، شخص رییس جمهور بود که با گرفتن مرخصی و با نشاط و شادابی یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری را تا محل ثبت نام همراهی کرد و خود را یاور و حامی ستاد او معرفی کرد (البته با گرفتن مرخصی). بنابراین اگر وزیر و یا معاونان وزیر و یا کارمندی مرخصی بگیرد و یار یکی از کاندیداها شود، خالی از اشکال است.

در کشوری مانند ایران هر فرد حقیقی آزاد است جدای از موقعیت حقوقی و اجتماعی خود از تمامی حقوق شهروندی همچون شرکت در انتخابات و حمایت از کاندیدای مورد نظر خود بدون نگرانی از آینده شغلی اقدام کند و اتفاقاً این نشان دهنده جایگاه رفیع دمکراسی در ایران اسلامی است.
روزنامه ایران که طرفدار حضور همه سلایق است کمی هم به سلیقه متفاوت وزرا و معاونان آنها احترام بگذارد و اجازه دهد تا شور انتخاباتی با یارگیری های داوطلبان افراد ایجاد شود و البته بدون هزینه از بیت المال.
… و حرف آخر اینکه ما با هم اختلاف نداریم بلکه مختلفیم.

و من ا.. توفیق-داود روستایی

شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۶
کد خبر : 23131
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »