چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جایزه بزرگ وزارت‌ ورزش برای تیم‌ والیبال

danesheroz2 تیر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
جایزه بزرگ وزارت‌ ورزش برای تیم‌ والیبال

دانش روز: وزیر ورزش و جوانان گفت که ملی پوشان والیبال ایران پس از پایان رقابت های لیگ جهانی «جایزه ای بزرگ» دریافت خواهند کرد.

به گزارش دانش روز، « محمد عباسی» روز یکشنبه پس از دیدار با دکتر حسن روحانی رییس جمهوری منتخب افزود: پیش ازعزیمت ملی پوشان والیبال به آنها گفته ام و در حضورشان هم درآینده خواهم گفت که جایزه بزرگی خواهند گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این جایزه در حد جایزه اهدایی به بازیکنان تیم ملی فوتبال خواهد بود، گفت: در این حد برای جلوگیری از بی نظمی در آینده قیاس نکنید. ولی حتما قدردان زحمات ارزشمند آنها خواهیم بود.

وزیر ورزش درباره دیدار خود و مدیران همراهش با رییس جمهور منتخب گفت: در این دیدار گزارشی از نقاط قوت و ضعف و ظرفیت های ورزش کشورو چگونگی شکل گیری وزارت ورزش پس از ادغام دو سازمان ارائه کردیم.

عباسی خاطرنشان کرد: دغدغه های ورزش کشور، ارتقای زیرساخت های ورزشی متناسب با نیاز ها، راهکارهای شتاب بخشیدن به استفاده از ظرفیت ها، ورزش بانوان؛ ورزش همگانی؛ علمی کردن ورزش حرفه ای و قهرمانی، مسائل فرهنگی ورزش، برنامه جامع وزارت ورزش و جوانان؛ نقشه راه و مسائل راهبردی دو حوزه ورزش و جوانان از دیگر بحث های دیدار با دکتر روحانی بود.

منبع: پارسینه

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷
کد خبر : 35496
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »