سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جامع ترین نمایشگاه عفاف و حجاب در البرز برگزار می شود

danesheroz1 دی ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
جامع ترین نمایشگاه عفاف و حجاب در البرز برگزار می شود

دانش روز: قدرت ا… شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان البرز از برگزاری جامع ترین نمایشگاه عفاف و حجاب در استان البرز خبر داد

به گزارش دانش روز، قدرت ا… شمیرانی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل به بیان مطلب فوق افزود: با توجه به اهمیت آشنایی جوانان با فلسفه حجاب و چگونگی کشف حجاب رضاخانی، معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان قصد دارد با همکاری موسسه فرهنگی خیبر (گروه مرجع عفاف و حجاب کشور) ۷ نمایشگاه در کلانشهر کرج و سایر شهرستانهای استان برگزار نماید.

shemirani 2_m

وی ادامه داد: این جامع ترین نمایشگاه پوشش و عفاف کشور می باشد که در آن از ۱۶ منظر به موضوع پرداخته شده و فضای استدلالی و منطقی کاملی را در بحث حجاب ارائه می نماید.

معاون فرهنگی و امور جوانان تصریح کرد: این نمایشگاه ها با عنوان حریم ریحانه و با حضور کارشناسان خبره، برگزاری مسابقات، برگزاری نمایشگاه منتخبی از محصولات فرهنگی شامل کتاب و نرم افزارهای مختلف، نمایشگاه منتخبی از پوشاک اسلامی شامل چادر، روسری، مقنعه و … به همراه پخش کلیپ، فیلم و انیمیشن برگزار می شود.

وی افزود: این اداره کل آمادگی لازم را جهت برگزاری نمایشگاه در مراکز فرهنگی و به خصوص دانشگاه ها را دارد.

شمیرانی در پایان خاطر نشان ساخت: در کرج دو نمایشگاه مرکزی و محمد شهر، در فردیس یک نمایشگاه، در طالقان یک نمایشگاه، در هشتگرد یک نمایشگاه و در شهرهای اقماری نیز یک نمایشگاه در این زمینه برگزار خواهد شد.

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۲
کد خبر : 84220
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »