دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جالب ترین بازی های تلفن همراه +دانلود

danesheroz اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
جالب ترین بازی های تلفن همراه +دانلود

سیستم عامل های آندروید و ویندوزفون و سیمبیان از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها وقت شما را به خود مشغول کنند

به گزارش گروه سرگرمی دانش روز ، سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

** حدس بزن – آندروید

در این بازی گروه های جدیدی از کلمات شامل شهر ایران، اسم پسر، اسم دختر، فیلم ایرانی و نام حیوان وجود دارد که شما باید با انتخاب حروف ان ها را حدس بزنید. همچنین سعی شده مشکلاتی که در نسخه قبلی توسط کاربران بیان شده بود مانند کوچک بودن حروف، نبود راهنمایی، کمبود گروه ها و موارد دیگر برطرف شود.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

** ماموریت ممکن – سیمبیان

بازی بسیار محبوب Mission Possible را برای گوشی های نوکیا سیمبیان سری ^۳ مانند C7 ، E7 ، N8 ، C6-01 و… . شما در این بازی باید با چتر بازی و کنترل قایق تان، خود و گروه تان را نجات دهید. این بازی به صورت ساین شده بوده و دیگر برای نصب با مشکلی مواجه نخواهید شد.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

** نقطه بازی – ویندوزفون

یکی از بازی های محبوبی که همشه در میان جمع های دوستانه انجام می شود نقطه بازی است. این بازی شاید به نظر خیلی ساده باشد اما نکات جالب و بسیار خاصی در دل خود دارد که آن را کمی خاص می کند. این بازی محبوب را هم اکنون می توانید به صورت اورجینال دریافت کنید.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

منبع :باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۰
کد خبر : 19193
بازدیدها: 236

پاسخی بگذارید »