یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جالب‌ ترین بازی‌ های تلفن همراه + دانلود

danesheroz1 اسفند ۸, ۱۳۹۲ ۰
جالب‌ ترین بازی‌ های تلفن همراه + دانلود

دانش روز: سیستم عامل های آندروید و ویندوزفون و … از جمله پر کاربردترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها وقت شما را به خود مشغول کنند

 به گزارش دانش روز، سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

بازی ربات تخریب گر – سیمبین

بازی جنگی سیمبیان تحت عنوان Undroid که برروی گوشی های دارای سیستم عامل سیمبین : Symbian 3, Symbian Anna, Symbian Belle قابل نصب است. در بازی شما نقش یک ربات جنگجو را دارید.شما ماموریت نابودسازی و پاک سازی منطقه را دارید و باید تمام مناطقی را که بازی برای شما انتخاب می کند به عنوان یک ماموریت پاکسازی نمایید.

دانلود

جواهرات برج لوکس – جاوا

جواهرات برج لوکس بازی جذاب پازلی می باشد که در آن به جسجوی و رمز گشایی یک برج می پردازید. این گیم جالب شامل ۵۰ سطح هیجان انگیز در ۴ برج منحصر بفرد با حالت های مختلف بازی می باشد. در نظر داشته باشید این بازی قابل نصب بر روی گوشی های دارای رزولوشن های ۲۴۰x320، ۳۲۰x240، ۳۶۰x640 می باشد.

دانلود

شهر زامبی ها – ویندوزفون

یکی از بازی های بسیار جالبی که تا به حال برای سیستم عامل ویندوزفون ارائه شده است بازی شهر زامبی هاست. این بازی به شما اجازه می دهد در شهری که مرده است و همه تبدیل به زامبی شده اند قدم زده و موجودات وحشتناک را از بین ببرید. این بازی به صورت اورجینال برای شما قرار داده شده است.

دانلود

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۲
کد خبر : 95639
بازدیدها: 335

پاسخی بگذارید »