یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جالب‌ ترین بازی‌ های تلفن همراه + دانلود

danesheroz1 بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
جالب‌ ترین بازی‌ های تلفن همراه + دانلود

دانش روز: سیستم عامل های آندروید و آیفون و … از جمله پر کاربرد ترین سیستم ها هستند. بازی های و سرگرمی های زیادی همه روزه برای این سیستم ها وارد بازار می شود که می توانند ساعت ها وقت شما را به خود مشغول کنند

به گزارش دانش روز، سیستم عامل های مختلف دارای برنامه ها و بازی های متفاوت هستند. هر روزه نیز بازی های جدیدی وارد بازار می شود که ویژگی های متفاوتی دارند. در این مطلب جدیدترین بازی های تلفن همراه را که برای سیستم عامل های متفاوت وارد بازار شده است مرور میکنیم.

بازی ریاضی و زامبی – آندروید

با حل معادلات ریاضی حساب زامبی ها را برسید Math vs. Zombies: Math Workout – یک گیم زیبا و فکری که سرعت عمل شما را در شرایط بحرانی برای مقابله با زامبی های آدم خور به چالش و شما برای نابودی آنها از سلاح های ساده با در نظر گرفتن آسیبهایی که به این موجودات وارد میکنه باید استفاده کنید کیم دارای یک گیم پلی خوب برای اندروید شماست.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

بازی برش عکس ها – آیفون

در این بازی بسیار جالب عکس هایی در اختیار شما قرار می گیرد که شما با استفاده از هوش و ذکاوت خود آنها را طوری برش می دهید که ستاره نینجا را در ان پیدا کنید و برای خود امتیاز کسب کنید این بازی دارای ۱۸۰ سطوح مختلف می باشد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند و قابل اجرا برروی گوشی های آیفون می باشد.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

بازی قهر و آشتی – سیمبین

بازی زیبای قهر و آشتی Huff and Puff شاید یکی از جالناکترین بازی های داستانی و زیبای ساخته شده برای گوشی های سیمبیانی بازی قهر وآشتی است که روایتی از چند گرگ را به تصویر میکشد تا برای مدت ها شما را با داستان های متفاوتشان سرگرم کنند.

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

مشت آهنین – جاوا

بازی جذاب و هیجانی مشت آهنین  Fist Of Steel در نسخه پلتفرم جاوا در دسترس شماست. هرج و مرج شده است, دنیا را هرج و مرج فرا گرفته است. خیابان های شهر شلوغ, کثیف و بوی مرگ تمام شهر را گرفته است. مشت آهنین تنها کسی است که می تواند آرامش را به شهر بازگرداند. شما به مشت آهنین کمک می کنید تا با رهبران خلفکار به مبارزه بپردازد و پیروز شود. در نظر داشته باشید که نسخه جاوا بازی مناسب با رزولوشن های ( ۲۴۰x320, 320×240, 240×400, 360×640, 128×128, 128×160, 176×208 ) می باشد.

برای دانلود این بازی اینجا را کلیک کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۴
کد خبر : 93110
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »