پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جابجایی عجیب در سازمان صدا و سیما

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
جابجایی عجیب در سازمان صدا و سیما

با گذشت کمتر از ۱۰ روز از صدور حکم مدیر کل پژوهش و آموزش سیما، مدیر این اداره کل از امروز جای خود را به حسن اسلامی مهر داد

به گزارش دانش روز  به نقل از سینماپرس ، ۲۴ دی ماه سال گذشته «کوروش مفاخری» از سوی معاون سیما به عنوان سرپرست اداره کل پژوهش و آموزش معاونت سیما منصوب شد. وی که پس از «مهدی حاجی سیاری» مسوولیت این اداره را به عهده داشت، فارغ‌التحصیل مقطع دکترای مدیریت آموزشی است و تحصیلات حوزوی نیز دارد. وی پس از گذشت چهارماه از سرپرستی این اداره کل، حدود ۱۰ روز قبل حکم مدیرکلی خود را دریافت کرده بود که با پذیرش استعفای حسن اسلامی مهر از معاونت سیما، وی از کار برکنار شده و جای خود را به اسلامی مهر داد.

گفتنی است مفاخری که از این موضوع بی خبر بوده، پس از اطلاع از حضور مدیر کل جدید در این مسوولیت، به محل کار خود نیامده است.

اداره کل پژوهش و آموزش سیما یکی از ادارات کل زیرمجموعه معاونت سیما است که مدیر آن به صورت مشترک از سوی معاون آموزش و معاون سیما انتخاب می شود. انتشار کتاب هایی در حوزه های مختلف سیما، برگزاری جلسات نقد و بررسی درخصوص سریال ها، پژوهش های برنامه ای و… برخی از فعالیت ها و برنامه های این اداره کل است.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸
کد خبر : 17689
بازدیدها: 385

پاسخی بگذارید »