چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت واژه ایثارگر در کارت ملی جانبازان کشور

danesheroz1 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
ثبت واژه ایثارگر در کارت ملی جانبازان کشور

دانش روز: رئیس بنیاد شهید کشور اعلام کرد: در کارت ملی جدید که به صورت هوشمند طراحی شده است بخش ایثارگری نیز تعریف شده و به محض اجرا شدن این طرح در سراسر کشور تمامی جانبازان کارت ایثارگری دریافت می کنند

به گزارش دانش روز، مسعود زریبافان با اشاره به اینکه جانبازان زیر ۲۵ درصد نیز تحت پوشش بنیاد هستند و از خدمات آن بهره می برند، گفت: خدمات بنیاد اکنون بر حسب درصد است یعنی بسته به میزان درصد جانبازی میزان و نحوه دریافت خدمات متفاوت است بنابراین خدمات متفاوتی  به جانبازان ۲۵ درصد،۴۰ درصد و ۷۰ درصد ارائه می شود.

وی همچنین گفت: به نظر من بهتر است خدمات بر اساس نوع مجروحیت ارائه شود زیرا شرایط ایثارگران با درصد یکسان نیز از یکدیگر متفاوت است.

زریبافان افزود: با توجه به این مطلب، کارگروهی موظف به مشخص کردن خدمات برای انواع مجروحیت ایثارگران است که در نهایت از طریق بنیاد و طبق روال قانونی نسبت به انجام این کار نیز اقدام خواهد شد.

وی در ارتباط با کارت ایثارگری جانبازان معزز زیر ۲۵ درصد اظهار داشت: در کارت ملی جدید که به صورت هوشمند طراحی شده است بخش ایثارگری نیز تعریف شده و به محض اجرا شدن این طرح در سراسر کشور تمامی جانبازان کارت ایثارگری دریافت می کنند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۹
کد خبر : 38491
بازدیدها: 238

پاسخی بگذارید »