سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام دوره های معلمی قرآن در کشور فردا آغاز می شود

danesheroz1 دی ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
ثبت نام دوره های معلمی قرآن در کشور فردا آغاز می شود

دانش روز: مدیر روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر گفت: ثبت نام دوره های معلمی قرآن کریم در ۳ رشته تربیت معلم روخوانی و روان خوانی، تربیت مربی قرآن مهد های کودک و پیش دبستانی و تربیت معلم حفظ قرآن کریم از فردا توسط دارالقرآن خانه کارگر در سراسر کشور آغاز می شود

به گزارش دانش روز، محمدصادق محسنی کبیر گفت: این دوره ها با هدف تربیت اساتید و معلمان متخصص قرآنی برگزار می گردد که علاقمندان جهت ثبت نام می توانند تا ۱۰ بهمن نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرایط ثبت نام  گفت: متقاضیان ثبت نام دوره معلمی روخوانی و روان خوانی قرآن کریم باید بین ۲۰ تا ۴۵ سال سن، حداقل مدرک دیپلم، تسلط به مفاهیم قرآن در حد کتاب جلد ۱ تا ۴ استاد وکیل، تسلط بر تجوید سطح ۱ و نیز تسلط بر کتاب روخوانی و روان خوانی در سطح کتاب نور استاد موسوی بلده و نیز تسلط بر فصیح خوانی قرآن کریم باشند.همچنین متقاضیان تربیت مربی قرآن مهد های کودک و پیش دبستانی باید حداقل ۲۰ تا ۴۰ سال سن، حداقل مدرک دیپلم، تسلط بر روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و شرایط جسمی سالم باشند.

وی افزود: شرایط آن دسته از متقاضیان شرکت در دوره معلمی حفظ قرآن کریم نیز داشتن حداقل ۲۰ تا ۴۵ سال سن، حداقل مدرک دیپلم و نیز حافظ حداقل  ۱۰ جزء از قران کریم را حفظ باشند.

محسنی کبیر گفت: کلیه داوطلبان این دوره های آموزشی باید ابتدا در آزمون ورودی هر رشته به صورت مجزی شرکت و پس قبولی جواز حضور در آن را دارند.

وی گفت: دارالقرآن خانه کارگر امسال برای اولین بار در نظر دارد تا این دوره ها را به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار نماید و متقاضیان ثبت نام می توانند به نزدیکترین مرکز مجری مجاز این دوره ها که لیست آن ها متعاقبا اعلام می گردد ، مراجعه نمایند.

وی در آخر افزود: داوطلبان ثبت نام در این دوره ها  از سراسر کشور می توانند جهت ثبت نام با شماره ۶۶۹۷۸۰۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند و یا به سامانه اطلاع رسانی هدی به آدرس اینترنتی ww.ehoda.com مراجعه نمایند.

منبع: مهر

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 85007
بازدیدها: 417

پاسخی بگذارید »