سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام در پنجمین جشنواره وب ایران آغاز شد

danesheroz آذر ۱۵, ۱۳۹۱ ۲

پنجمین جشنواره وب ایران٬ امسال نیز همچون سالیان گذشته٬ در مقیاسی بزرگتر و با برنامه های متنوع تر برگزار می شود. علاقه مندان برای ثبت نام در جشنواره وب ایران از طریق آدرس register.iranwebfestival.com می توانند نسبت به ثبت وب سایت های جدید و یا تغییر در اطلاعات سایت قبلی خود اقدام کنید. شایان ذکر است که [&hellip

پنجمین جشنواره وب ایران٬ امسال نیز همچون سالیان گذشته٬ در مقیاسی بزرگتر و با برنامه های متنوع تر برگزار می شود. علاقه مندان برای ثبت نام در جشنواره وب ایران از طریق آدرس register.iranwebfestival.com می توانند نسبت به ثبت وب سایت های جدید و یا تغییر در اطلاعات سایت قبلی خود اقدام کنید.

شایان ذکر است که گروه های پنجمین جشنواره وب ایران تغییر کرده است و سایت هایی که در سال های گذشته در جشنواره وب ایران شرکت کرده می بایست در پنل ثبت نام برای سایت خود گروه جدید انتخاب کنند. شایان شلیله از مدیران جشنواره وب ایران در خصوص ملاک های داوری و سیستم داوری به وبنا گفت “در سال جاری تمامی استاندارد های جهانی برای بررسی سایت ها که به عنوان مثال در وبی آوارد هم برای داوری و انتخاب سایت های برتر رعایت می شود در جشنواره وب ایران رعایت می شود و سیستم داوری نیز مطابق استاندارد های بین المللی در ادر جشنواره وب ایران٬ وب سایت های ایرانی در گروه های مختلف به رقابت خواهند پرداخت تا برترین های امسال نیز در پایان داوری در روز اختتامیه جشنواره معرفی و از آنها تقدیر گردد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.iranwebfestival.com مراجعه کنید.ین حوزه می باشد.”

 

چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۰
کد خبر : 429
بازدیدها: 714

۲ دیدگاه »

  1. بتن آذر ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۴۰ ب٫ظ - Reply

    ممنون از اطلاع رسانی
    سایت خوبی دارید

  2. danesheroz اردیبهشت ۸, ۱۳۹۲ در ۱:۴۸ ب٫ظ - Reply

    با تشکر از توجه شما.

پاسخی بگذارید »