سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ثبت نام داوطلبان دارای مدرک دکتری در حوزه علمیه خواهران

danesheroz1 مرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
ثبت نام داوطلبان دارای مدرک دکتری در حوزه علمیه خواهران

دانش روز: مدیر حوزه های علمیه خواهران تهران از تمایل ۵ هزار داوطلب برای تحصیل در حوزه های خواهران تهران در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: ۴۰ نفر از این داوطلبان با مدرک دکتری برای تحصیل در سطح کارشناسی حوزه عملیه خواهران ثبت نام کردند

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محمدرضا آقامیری از تمایل و استقبال داوطلبان تحصیلات دینی و حوزوی برای ثبت نام در حوزه های علمیه خواهران تهران خبر داد و گفت: میزان ثبت نام برای ورود به حوزه های خواهران تهران ۵ برابر ظرفیت مدارس علمیه تهران است.

وی ادامه داد: تاکنون ۵ هزار نفر داوطلب تحصیلات دینی در حوزه های خواهران تهران برای سال تحصیلی جدید هستند که از این تعداد حوزه های خواهران تهران تنها یکهزار نفر را پذیرش می‌کنند.

مدیر حوزه های علمیه خواهران تهران گفت: با توجه به آنکه پذیرش حوزه های خواهران بدون کنکور و ثبت نام به شرط معدل است این داوطلبان برای تحصیل در سطح دو ( مقطع کارشناسی) گزینش می شوند که این گزینش شامل مصاحبه و ارزیابی تحصیلی است.

حجت الاسلام آقامیری خاطرنشان کرد: در استان تهران امسال از میان ۵ هزار نفر خواهر داوطلب ورود به حوزه های علمیه، ۵۰۰ نفر دارای مدرک لیسانس از آموزش عالی، ۴۰ نفر دارای مدرک دکترا و مابقی متقاضیان دارای مدرک دیپلم هستند.

منبع:مهر

جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۳
کد خبر : 42856
بازدیدها: 289

پاسخی بگذارید »